MediaMarkt przyspiesza Czarny piątek dzięki tej umowie w dniach bez VAT

MediaMarkt przyspiesza Czarny piątek dzięki tej umowie w dniach bez VAT

MediaMarkt uruchomiony z ofertami dni bez VATKlasyczna oferta sklepu, która będzie dostępna tylko dzisiaj. Znajdziemy w nim dużą ilość zniżek na telewizory, ale najbardziej uderzający i interesujący jest ten, który ma Telewizor Xiaomi Mi TV P1 55-calowy Smart TVjego cena spadła do 346,28 €.

55-calowy telewizor LED – Xiaomi Mi TV P1, UHD 4K, Smart TV, HDR10+, Sterowanie głosem, Dolby Audio™ i DTS-HD, Czarny

Smart TV Xiaomi Mi TV P1 w 55-calowej wersji jest zwykle utrzymywany w sugerowanej cenie detalicznej 419 euro, a oficjalna cena to 649 euro. Ale jeśli chcesz skorzystać Dni bez VAT od MediaMarkt Aby dostać go w domu w znacznie niższej cenie, możesz go teraz kupić za 346,28 €.

Kup Smart TV Xiaomi Mi TV P1 w najlepszej cenie

Telewizor Xiaomi Mi P1 55

Xiaomi zwykle stawia na podobny design w niemal wszystkich telewizorach, a ten nie jest inny. Zachowuje elegancję bardzo skróconej ramki, co zapewnia bardziej wciągające wrażenia, oraz podwójny cokół na każdym końcu telewizora. Ze swojej strony jakość obrazu jest bardzo dobra, jeśli weźmiemy pod uwagę cenę oferty, która zawiera plik LCD Zainstalowany pod kątem ekranu 55 cali dokładnie 4K. Ponadto zawiera również formaty obrazów DolbyVisionHDR10+, HLG, częstotliwość odświeżania 60Hz, Kąty widzenia 178 stopni poziomo i pionowo.

Jeśli chodzi o sekcję audio, zawiera Całkowita moc 20 W Rozproszony w dwóch głośnikach, coś, co zwykle widzimy w każdym telewizorze w swoim przedziale cenowym. Ale co do poprawy tego aspektu, ma konsensus Dolby Audio i DTS-HDtworząc wciągające wrażenia w każdym dźwięku.

Oprócz tych specyfikacji jednym z głównych punktów tego telewizora jest to, że zawiera AndroidTV, umożliwiając dostęp do szerokiej gamy aplikacji systemu operacyjnego. Poza tym ma 16 GB miejsca Oraz 2 GB pamięci RAM i procesor MediaTek 9611 GPU to Mali G52 MP2.

Jeśli chcesz Dowiedz się więcej szczegółów O Smart TV Xiaomi Mi TV P1, możesz go znaleźć na Analityka od naszych kolegów Xataka.

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą być interesujące dla Espinof.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *