Meksyk 0 – 0 Polska: Polska i Meksyk zremisowały i opuściły grupę Argentyny w gorących Mistrzostwach Świata w Katarze

Zmarnowana złota szansa dla Meksyku i Polski. Żadna z drużyn nie była w stanie pokonać drugiej i wszystko zakończyło się daremną bitwą, z której zwycięsko wyszła Argentyna, która przegrała z saudyjskim liderem. Niewłaściwy krawat sprawia, że ​​​​grupa robi się gorąca, ponieważ przez kilka następnych dni wszystko się psuje.

Mecz miał dwóch wyraźnych mistrzów: Lewandowskiego i Ochoa. Pierwszy został zaznaczony, bo nie trafił w rzut karny, który dałby zwycięstwo Polakom, a drugi był bohaterem meczu. Wizerunek może być decydujący w grupie.

Oczywiście gra nie pozostawiła zbyt wielu szczegółów przed golem. Obie drużyny przybyły z trudem i nie mogły znaleźć swoich wielkich gwiazd w ataku. Remis, który nikogo nie faworyzuje i pozostawia wszystko do rozstrzygnięcia w grupie argentyńskiej.

Aktualności są aktualizowane

Pracujemy nad rozszerzeniem tych informacji. Wkrótce personel EL ESPAÑOL przekaże Ci wszystkie informacje dotyczące tej wiadomości.

Aby otrzymywać najświeższe informacje na swój telefon komórkowy, możesz pobrać naszą aplikację gazetową pod adresem Urządzenia z systemem iOS s androidObok Subskrybuj, aby uzyskać dostęp do wszystkich ekskluzywnych treściotrzymuj nasze biuletyny i korzystaj z obszaru tylko dla subskrybentów Ñ.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.