Meksyk gotowy na Energy Cup – El Sol de Hermosillo

Meksykańska drużyna koszykówki przyjechała do Polski, po zatrzymaniu się w Madrycie w Hiszpanii, aby jutro zmierzyć się z gospodarzem turnieju Copa Energa, który będzie miał charakter przygotowawczy.

Przeczytaj także: Sonorans gotowy na krajowe mistrzostwa w lekkiej atletyce

W tym mini-turnieju 12 graczy, którzy przybyli ze sztabem technicznym do Glivići, zostanie wezwanych do stoczenia pojedynku 12 czerwca i czekania na wyniki, aby zobaczyć, czy 13 czerwca zmierzą się z Rosją czy Tunezją.

W piątek przeprowadzili przegląd wideo, a także wstępne ćwiczenie na Glives Arena, gdzie trener Sonora Omar Quintero wyjaśnił koncepcje techniczne i taktyczne, które zostaną zastosowane w ich pojedynkach w ten weekend.

Puchar Energa jest istotną częścią tej rundy przygotowawczej, ponieważ będzie można zmierzyć się z drużynami z pierwszej 20 na świecie, w celu lepszego dostępu do Olimpijskiego Turnieju Kwalifikacyjnego FIBA ​​2021, który odbędzie się od czerwca 29 – 4 lipca w Splicie, Chorwacja.

12 zawodników, którzy będą aktywni przeciwko Polsce to: Jose Estrada, Diego Willis, Orlando Mendes, Esteban Rocho, Omar de Haro, Brian Ceballos, Gabriel Giron, Marco Ramos, Juan Camargo, Fabian James, Jorge Camacho i Alejandro Reina.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *