Meksyk i Polska: To są czasy, w których stanęli naprzeciw siebie

Meksyk i Polska: To są czasy, w których stanęli naprzeciw siebie

Wpisałem Sporty On

Do dzisiaj, 22 listopada, na stadionie 974 w Doha reprezentacje Meksyku i Polski spotkały się ze sobą cztery razy. W swoim pierwszym występie na mundialu 2022 w Katarze te dwie drużyny zremisowały po jednym zwycięstwie i dwóch remisach, choć jedyny pojedynek w Pucharze Świata odbył się dla polskiej drużyny.

Po raz pierwszy zobaczyli się właśnie na mundialu w Argentynie w 1978 roku. Meksykańska drużyna odpadła przy pierwszej okazji, z zerem punktów na piątkę, którą Polska wyprzedziła na pierwszym miejscu.

Musimy wziąć pod uwagę, że było to jedyne zwycięstwo europejskiej drużyny na tym etapie. 3:1 z drużyną Jose Antonio Roca po 34 latach Ci z Tata Martino będą mieli szansę zadośćuczynić za to fatalne spotkanie.

Decydujące momenty między Meksykiem a Polską

Kolejne dwa to mecze towarzyskie w latach 2005 i 2011 Skończyli w ten sam sposób z wynikiem 1 do 1. Dopiero 13 listopada 2017 roku Meksyk wyrównał.

Gol Raula Jimeneza w 13. minucie podczas towarzyskiego meczu w Gdańsku To był jedyny gol w meczu, który byłby dziś największym zagrożeniem dla Polski: Robert Lewandowski nie zagrał.

Zawodnik Wolverhampton, który krytykował jego obecność na liście, strzelił gola po rozegraniu w tym sezonie zaledwie czterech meczów z powodu różnych kontuzji. Może rozpocząć mecz z Polską, bo jest w 100% gotowy.Jak ujawnił jego rodak Memo Ochoa na konferencji prasowej poprzedzającej mecz.

Nie zapominajcie, że na www.mvsnoticias.com podamy wszystkie szczegóły dotyczące Pucharu Świata w Katarze 2022, Miejmy nadzieję, że Meksyk pokaże, na co go stać i sprawi nam wielką niespodziankę. Aby uzyskać powiązane tematy, posłuchaj programu „Jasny branding” Od poniedziałku do piątku o 15:00 na częstotliwości 102,5 FM.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *