Meksyk i Polska zremisowały z wynikiem zero bramek

Meksyk i Polska zremisowały z wynikiem zero bramek

We wtorek w trzecim meczu Pucharu Świata doszło do konfrontacji reprezentacji Meksyku i Polski, które zremisowały z wynikiem 0. Mecz ten kończy pierwszy mecz grupy C.

różnica Meksyk i Polska zremisowały 0:0 po świetnym występie bramkarza Azteków Guillermo Ochoa, który obronił rzut karny gwiazdorskiego napastnika Roberta Lewandowskiego w meczu rozgrywanym na stadionie 974 w Doha.

drużyny Meksyku Spotkają się z Polską w trzeciej grupie Pucharu Świata Katar 2022.

W tym meczu Meksykanie objęli prowadzenie po bramkach Alexisa Vegi w 26. minucie i Jorge Sancheza w 44. minucie i mieli dwie klarowne okazje na otwarcie wyniku w pierwszej połowie.

W drugiej połowie, gdy podopieczni „Taty” Martino byli lepsi, na naszą drużynę wpadł rzut karny VAR. Lewandowski przejął stery, ale znalazł się w genialnych rękach Ochoa.

Meksyk ponownie przejął jednak kontrolę nad meczem, jednak dynamika nie zapewniła bramki, dlatego Martino wysłał na boisko Carlosa Rodrigueza i Raula Jimeneza, aby zaopatrzyli pomoc w tlen, co dawało nadzieję, ale ostatecznie nie udało się jakakolwiek różnica.

Choć Al-Tree przegrało serię kolejnych zwycięstw w swoim udziale w finałach Pucharu Świata, które wywodziło się z France 98, to remis plasuje ją na drugim miejscu w grupie w remisie z Polakami, a teraz w kolejnym meczu zmierzy się z kontuzjowaną Argentyną Sobota.

Reprezentacja Meksyku nie wykorzystała szansy na pół stopy w 1/8 finału Mistrzostw Kataru 2022 po bezbramkowym remisie z Polską. Wynik, który sprawi, że meksykańska drużyna nie przegra z Argentyną w najbliższą sobotę Później dąży do osiągnięcia zwycięstwa nad zaskakującą grupą saudyjską.

VTV

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *