Meksyk ma pierwszą porażkę na Mistrzostwach Świata w Siatkówce

Meksykańska siatkarka poniosła pierwszą porażkę w środku Mistrzostwa Świata w Siatkówce Dziewcząt U18 Durango, gdzie padł w emocjonującym meczu z Polską w 5 setach z częściami 25-21, 16-25, 25-21, 12-25 i 13-15.

Z tym wynikiem Meksyk osiąga 7 punktów, podobnie jak Polska, która zajęła drugie miejsce w grupie „A” z tą różnicą, że drużyna z trzema kolorami wygrała 8 grup i przegrała 3, podczas gdy drużyna europejska osiągnęła 8 grup ze zwycięstwem i 5 porażką.

Gabi Alarcón, trener reprezentacji, zauważył, że krótki serwis Polski wyrządził ogromne szkody jego drużynie, a także szybkość na skrzydłach, i stwierdził w następnym meczu, że będą dążyć do „utrzymania rytmu meczu, ponieważ dzisiejszy mecz miał wiele wzlotów i upadków.”

Aby zamknąć swój udział w fazie grupowej, reprezentacja zmierzy się z Serbią, która z trzema zwycięstwami zebrała 8 punktów, z Kanadą na czwartym miejscu z trzema jednostkami, a Kamerun nie pojawił się w zawodach.

Inne wyniki

W drugim meczu, który zakończył się trzeci dzień rozgrywek, Brazylia pokonała Słowację 25-16, 25-16, 24-26 i 25-22 w 4 grupach w grupie „D”, aby zapewnić sobie drugie miejsce dla Ameryki Południowej. .

Pojedynki grupowe

Włochy vs Peru

Dominikana vs Egipt

Portoryko kontra Tajlandia

Brazylia – Bułgaria

Słowacja vs Argentyna

Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej dziewcząt poniżej 18 roku życia odbywają się w Meksyku w naszym kraju dzięki wsparciu Krajowej Komisji Kultury Fizycznej i Sportu, Rządu Stanowego Durango oraz Meksykańskiej Federacji Piłki Siatkowej.

To może Cię zainteresować: Meksyk wygrywa Mistrzostwa Durango w siatkówce dziewcząt poniżej 18 roku życia

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *