Meksyk – Polska na żywo

Meksyk – Polska na żywo

the Reprezentacja Meksyku Po raz pierwszy w Mistrzostwa Świata Do Katar 2022 ze względu na Polska.

Po długim oczekiwaniu, Wybór Azteków I „Białe Orły” Zaprezentuj swoją prezentację w Grupa Cto samo dzielą się z nim Argentyna I Królestwo Arabii SaudyjskiejZespoły, które rozegrały już odpowiedni mecz i wygrały dla „Zielone Sokoły Na grupie Lionel Messi.

Mecz odbywa się na boisku Skok 974 Odbędzie się ono o godzinie 10:00 czasu środkowo-meksykańskiego.

W reżyserii Gerarda Martino, Wybór Azteków Przybywa w swoim pierwszym występie w świat Po przegranej z nim ostatnim towarzyskim meczu Szwecja.

Dla tej części Polskaprowadzone przez Robert Lewandowskidochodzi do zaangażowania po porażce Papryczka chili W meczu, w którym występuje napastnik Barcelona Nie zauważyłem żadnej aktywności.

Nie czując się faworytami, niektórzy gracze okazali szacunek meksykańskiej drużynie narodowej i wyróżnili graczy takich jak oni Guillermo Ochoa I Hirvinga „Chucky’ego” Lozano.

Sędzią meczu jest Australijczyk. Chrisa Bethaktóry ma dwudziestoletnie doświadczenie jako gwizdek i będą mu towarzyszyć rodacy Antona Schetinena i Ashley Beecham Jako asystenci. Francuski Stephanie Frappart Będzie czwartym sędzią.

Możesz być zainteresowany: Reprezentant Polski jest świadomy zagrożenia, jakie stwarza Hirving Lozano

Gdzie oglądać mecz Meksyk-Polska?

Impreza Reprezentacja Meksyku Odwracać Polska Możesz się nim cieszyć, wskazując Aztek 7. Podobnie możesz śledzić relację na żywo za pośrednictwem aztecadeportes.com I Oficjalna aplikacja Do telewizja Sport Azteków.

Do drugi dzień Zwolennik Faza grupowa Zwolennik świat Do Katar 2022, Meksyk W sobotę, 26 listopada, zmierzą się z Argentyną. z jej strony, Reprezentacja Polski Mierzy się go o godz Królestwo Arabii Saudyjskiej ten sam dzień.

Możesz być zainteresowany: Ochoa broni pozycji Jimeneza w reprezentacji Meksyku

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *