Meksyk powierza się „piłkarzowi” w następnym meczu z Arabią Saudyjską | kultura | zabawa

Są Święta Bożego Narodzenia i Mistrzostwa Świata, więc dlaczego nie połączyć tych dwóch świąt? Choć po wynikach pierwszych meczów na mundialu w Katarze 2022 reprezentacja Meksyku prawie odpadła z grupy Cna czele z Polską i Argentyną, Jego fani nigdy nie tracą wiary, dlatego nieustannie modli się za tak zwanego „dziecięcego piłkarza”.

Modlitwy trwają, zwłaszcza po porażce z Argentyną, ale Z pewnością dobrze zagra w swoim następnym meczu z Arabią Saudyjskązaplanowano na środę, 30 listopada, na godzinę 14:00 (czasu ekwadorskiego).

Wygląd obrazu jest zawsze odnawiany.

Kim jest meksykański piłkarz, Bóg? Jest to tradycja, która obejmuje kilka dziesięcioleci i narodziła się (i nadal istnieje) w Kościół św. Gabriela Archaniołagdzie znajduje się wizerunek czczony przez fanów sportu w tym kraju.

Noszą trampki, wysokie skarpety, szorty i T-shirt (w zależności od okazji). Znany jest również jako „dzieciak meksykańskiej drużyny narodowej” z ponad 20 lat słuchania najbardziej oddanych fanów, którzy mają nadzieję, że ich życzenia zwycięstwa się spełnią.

wszyscy Zaczęło się w latach 70., kiedy Meksyk był gospodarzem finałów mistrzostw świata w tym roku s Gdzie Brazylia pokonała Włochy w finale 21 czerwca. Ale to też było publiczne Kiedy Meksyk po raz pierwszy przeszedł przez fazę grupową mistrzostw świata.

Przyjazd Święte dziecko cudów była prośba ówczesny proboszcz tej parafii Jose Reyes.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.