Meksyk robi się coraz większy w Pucharze Świata, według „Chaco” Jimeneza

dla chrześcijanina „El Chaco” Jimenez ten Reprezentacja Meksyku Może doskonale konkurować w

Mistrzostwa Świata w Katarze 2022
pomimo złożonej kombinacji, którą otrzymał, ponieważ regularnie dorastają w ważnych momentach.

Były piłkarz, a teraz asystent techniczny dla Mazatlan Rozmawiaj wyłącznie z

Aztec Sport
O następnej panoramie Meksyk Kolejny Puchar Świata rozpocznie się w listopadzie.

„Prawda jest taka, że ​​zawsze mówią, że aby zostać mistrzem, musisz pokonać najlepszych. Myślę, że Meksyk może być bardzo ważny, jeśli będą musieli grać z Argentyną i Polską, mogą wykonać dobrą robotę. Skomentował, mam do tego wielkie zaufanie drużyna narodowa.

To projekt Gerardo Martino na Katar 2022

Chociaż wiele głosów uważa Albiceleste za znacznie wyższy niż Azteków wybórDla Chaco w tych ważnych przypadkach zespół meksykański zwykle podnosi swój poziom.

– Myślę, że w konfrontacji była presja, która nie dała z siebie wszystkiego w zespole, ale w końcu zakwalifikowaliśmy się. To uwolni wielu zawodników i trenera. Mam wiarę, ponieważ myślę, że Meksyk rośnie w meczach na wysokim poziomie. co będzie trudne, oczywiście będzie trudne.”

To może Cię zainteresować: taki będzie harmonogram letniej reprezentacji Meksyku

Jimenez i alarmujący brak bramki w Meksyku

W tym sensie asystent techniczny Mazatlan Nie wykluczaj wygranej z Argentyna. Nie będzie łatwo, bo kierowana przez niego drużyna ma niewiele bramek Gerardo Martino W ostatnich miesiącach.

Mimo tego problemu Jimenez Wskazuje, że obecny Trójząb musi być wspierany w ataku w Wybór Azteków.

Z „Chuckym”, „Jiménezem” i „Tecateto”„Tata był uczciwy, ponieważ są trzema bardzo dobrymi graczami i dobrze reprezentują nas w Europie, nie wiem, dlaczego rozmawiasz o tym trójzębie”.

To może Cię zainteresować: fani grożą meksykańskiemu piłkarzowi po tym, jak został odesłany z meczu

Wreszcie „chako” Porozmawiaj o tym, jak to jest być ojcem, kiedy widzi swojego syna Santiago Jimenez Blisko zagrania w Pucharze Świata po raz pierwszy w tak młodym wieku.

– To marzenie, jeśli jest piłkarzem, to widzę go nie tylko na tym mundialu, ale w następnym turnieju i na tym, na który czeka. Widzę okoliczności, na swojej pozycji ma ważne rzeczy. Miał okazję być w ostatniej rozmowie, więc mam nadzieję, że pojedzie na Mistrzostwa Świata.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.