Meksyk vs. Polka stawia na polski mecz z synem z Lyonu

Lew.- W wieku 99 lat Franciszek BatterZamieszkuje obywatel polski LewBył zachwycony wiedząc, z czym zmierzy się jego kraj Meksyk Na Mistrzostwach Świata. Nie zajęło mu dużo czasu postawienie na syna.

Jest fanem niemieckiego Bayernu Monachium, ponieważ gra tam jego rodak Robert Lewandowski i nigdy nie opuszcza meczu, zwłaszcza jeśli chodzi o to. Liga Mistrzów.

Ciasto George LunaUrodził się jego syn LewMówi, że ogłoszono to, odkąd zobaczyli koniec mundialu Meksyk Okładzina PolskaJego matka założyła się z nim.

„Byliśmy tam od początku: może to dotknie Meksyk Przeciwko Polska, I jakie są wyniki. Wtedy moja mama mówi: O ile mnie postawisz? Powiedziałem: 50 paise. Jeśli chcesz 20 pesos za każdą różnicę bramek, zamykamy zakład.

– Moja mama wie wszystko o tym, jak Polska gra w Europie. Nie mów mi o Lewandowskim, ona wie wszystko: ile strzelił bramek, na jakiej pozycji jest Bayern – powiedział.

Donna Frania wyraża swoje zainteresowanie piłką nożną, nosząc koszulkę Bayern Monachium. Ale ma też osobisty sentyment do klubu LewJest fanem, ponieważ ma coś podpisane przez graczy.

Franciszek Batter I jego syn

George Luna mówi również, że kocha piłkę nożną, w rzeczywistości 50 lat temu grał w filii trzeciej ligi. LewZ młodymi Lew.

„Ale ponieważ musiałem utrzymywać dom, mama nie pozwalała mi grać, pracowałem w kamienicy przez 10 lat, a moja siostra i ja zapłaciliśmy za dom.

„Zawsze byłem bramkarzem i nie pozwalałem sobie na profesjonalną grę. Oddział Sivas przyznał mi stypendium, nie” – wyjaśnił.

George Luna nie wie, jak bardzo lubi go jego matka, ale mówi, że ten konflikt na Mistrzostwach Świata jest ekscytujący, gdy rodzina ponownie się łączy.

Pani. Franciszek Batter Chodź Lew W 1946 w ramach Komitetu Obywatelskiego Polska Uchodźcy z II wojna światowa.

Tu poznała swojego męża Antonio Lunę, z którym założył rodzinę i został Lew.

K.D.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.