Meksyk vs. Polska: Czas, kanały telewizyjne i transmisja na żywo do oglądania meczu grupy C Mistrzostw Świata 2022 w Katarze | piłka nożna | Sporty

Dane z Mistrzostw Świata w Katarze 2022

Jaka jest data otwarcia Mistrzostw Świata 2022 w Katarze?

czas rozpoczęcia Otwarcie mundialu w Katarze 11:00 (Ekwador / Kolumbia / Peru), tak aby gwizdek startowy zabrzmiał 120 minut po meczu Kataru z Ekwadorem.

Jaki jest pierwszy mecz Mistrzostw Świata 2022?

Mecz odbędzie się w niedzielę 20 listopada na stadionie Al-Bayt o godzinie 11:00 (Ekwador / Kolumbia / Peru), 10:00 (Meksyk).

Kiedy Ekwador rozegra pierwszy mecz na mundialu 2022?

Reprezentacja Ekwadoru rozpocznie mecz w niedzielę, 20 listopada o godzinie 11:00 (Ekwador / Kolumbia / Peru), o godzinie 13:00 (Argentyna) przeciwko Katarowi na stadionie Al-Bayt.

Kiedy Argentyna rozegra pierwszy mecz na mundialu 2022?

Reprezentacja Argentyny zadebiutuje we wtorek 22 listopada o 07:00 (Argentyna), 05:00 (Ekwador/Kolumbia/Peru) przeciwko Arabii Saudyjskiej na stadionie Lusail.

Kanały do ​​oglądania Mistrzostw Świata w Katarze

W Ekwadorze mecze będą transmitowane w Direct TV, El Canal del Fútbol (ECDF) i Teleamazonas.

w Meksyk Ponadnarodowy Sky Sports będzie transmitował wszystkie mecze Mistrzostw Świata, podczas gdy TUDN i TV Azteca będą dzielić pakiet 64 meczów, po połowie na każdy mecz.

w Urugwaj Direct TV to główny transgraniczny kanał, przez który Urugwajczycy będą oglądać mecze, ale dołączają do nich Channel 4, Channel 10 i Teleduche, z różnymi pakietami i wszystkimi meczami La Celeste.

w Zjednoczone państwoPrawa do transmisji mistrzostw świata w piłce nożnej należą do Fox Sports i FS1, które będą transmitować 64 mecze mistrzostw świata w języku angielskim.

W języku hiszpańskim prawa należą do Telemundo, Universo Studios i Peacock, które będą miały również 64 gry.

To stadion Al Bayt w Katarze, na którym odbędzie się mecz otwarcia Mistrzostw Świata 2022

The stadion domowyKtóry będzie gospodarzem ceremonii i otwarcia pasuje do tego niedziela 20 listopadai przebudowany z Okładka inspirowana namiotami typowymi dla tego narodu I oni są Symbol gościnności dla odwiedzającychmiejsce, w którym mogą odświeżyć się po podróży.

Wiadomości z Mistrzostw Świata w Katarze 2022

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.