Meksykanin został złapany na oszustwie związanym z pracą i utknął w Polsce

Szukam pracy Meksyk To się komplikuje INEGI W tym czasie, Ponad 2,5 miliona ludzi straciło pracę. Aby zakończyć zgrzytanie, piłka wykorzystuje sytuację z piłką, narażając wielu na ryzyko Sieć handlu ludźmi w Europie.

Dzieje się to w Polsce i sytuacja jest bardzo poważna Stosunki zagraniczne już musiały ostrzec ludzi.

Przykład jednej z tych reklam // Zdjęcie: Meksykańska w Polsce

Skargi są bardzo niepokojące. Wszystko zaczyna się od ogłoszeń o pracę skupionych w stanie Meksyk i Puebla Oferują bardzo atrakcyjne możliwości zatrudnienia.

Zgodnie z zebranymi dowodami jednak Y Gazeta Centralna, Przedstawione przez Mexican Dogodne harmonogramy, Wynagrodzenie Przekracza 20 tysięcy peso miesięcznie Potwierdzają to Miejsca pracy są w Niemczech.

„Pokazali zdjęcia, jak mieszkali tam inni Meksykanie”., Konto Czarna strona Z Centralna gazeta.

Jednak rzeczywistość jest zupełnie inna. Firma, która rzekomo ich zatrudniła, zmusza ofiary – ponieważ one – do pokrycia wszystkich kosztów imigracji i przelotów. Kiedy przyjdą Europa Powiedziano im, że z powodu epidemii granice zostaną zamknięte i się skończą Pracuje w Polsce.

Meksykańscy-pracownicy-polscy-oszuści-fałszywa-praca-odkryli-co-powinno-być-sprayem

Zdjęcie: Quartoscoro. Zrobione w kuchence mikrofalowej.

Jobs nie osiągnął nawet połowy obiecanej pensji Zmiany około godziny 12:00. Są na zewnątrz i mają mroźne temperatury.

Ponadto, zgodnie z tym, praca ta obejmuje również schroniska dla nich do zamieszkania. Wściekłe jest to, że jest też w złym stanie. Według świadków mogą one pomieścić do 20 osób w jednym pomieszczeniu.

przykład-meksykan-polska-fałszywe-oferty-pracy-02

Przykład jednej z tych reklam // Zdjęcie: Meksykańska w Polsce

Sytuacja jest bardzo tragiczna.

Meksykanie, którzy znaleźli się w siatce handlu ludźmi, również są uwikłani w ten międzynarodowy skandal w Polsce. Podobno firma gwarantuje, że podpisze trzyletni kontrakt bez pieniędzy na spłatę. Poprosili o pomoc dyplomatyczną w ucieczce.

Woda na stanowiskach pracy w Polsce!

Nie chcemy potrząsać całą pracą w Polsce … ale sprawy nie układają się dobrze.

Zgodnie z wydanym ostrzeżeniem Ambasada Meksyku W kraju europejskim prosi wszystkich naszych towarzyszy, aby nie akceptowali tego rodzaju pracy. W rzeczywistości zapraszają cię do rozmowy lub komunikowania się z nimi, gdy nadarzy się okazja.

Dzielili się również Kilka wskazówek, jak unikać walk.

Zalecają również osobom, które proszą o pieniądze, aby wejść, unikając prac, które są „najlepsze, aby były prawdziwe”, nawet jeśli ukrywają to jako pracę. „Firma legalnie działająca w Polsce nie pobiera w żaden sposób żadnych opłat” – wyjaśniła ambasada.

Podobnie proszą o dobre zapoznanie się z umowami, bo często wysyłają po polsku … Rzeczy nie podpisane w innym języku.

Zresztą sytuacja się pogorszyła i ambasadorowie już tam są Próbuje pomóc Meksykanom uwięzionym w tym szmuglu w Polsce. Jednak podczas gdy miliony ludzi szukają pracy w trudnych czasach, zaskakujące jest to, że niektórzy dostrzegają szansę na awans.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *