Meksykańska siatkarka kobiet zajęła piąte miejsce w mistrzostwach kontynentalnych

ten meksykańska drużyna siatkówki Zakończył kobiece skrzydło na piątym miejscu w NORCECA Mistrzostwa Kontynentalne Kobiet Guadalajara 2021 po klęsce Kostaryka Na Astros Arena w Avila Camacho Sports Center

W ich ostatnim meczu prowadził tricolor team Samantha Precio I Andrea Wrangel Pokonał Ticas, po raz drugi w tym konkursie, w trzech setach z częściami 25-15, 25-10 i 25-15, aby pożegnać się z aplauzem kibiców.

Dzięki temu wynikowi Meksyk Ranking do przyszłorocznych Mistrzostw Świata, które odbędą się w Polsce i Holandii, trzeba teraz szukać według rankingu Międzynarodowa Federacja Siatkówki (FPV).

Drużyny, które zakwalifikują się do finałów w każdym z pięciu turniejów kontynentalnych (Norsyka, Europa, Azja, Afryka i Ameryka Południowa) kwalifikują się bezpośrednio, a pozostałe narody muszą znaleźć się wśród 11 najlepszych na liście. FPV.

Był to pierwszy oficjalny konkurs dla Brazylijczyka Raffaella Petri Na czele meksykańskiego zespołu, którego celem jest uszeregowanie selekcji do Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024 Przełamać 56-letnią suszę bez reprezentowania kobiecej drużyny w tej dyscyplinie na najwyższych targach sportowych.

Możesz być także zainteresowany: Meksykańska drużyna siatkówki kobiet przegrała z Portoryko i nie wygrała biletu na świat

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *