Meronc przeszedł do historii dla Polski na Irish Open, a Campillo jest bliski zakwalifikowania się do Brytyjczyków

In momenty wielkiego napięcia, w których konkurs honorowy Otwarte irlandzkie Został zaadresowany, pojawił się słup Adrian Meronc (29 lat) wykonał trzy imponujące putty, które zapisały go w historii golfa w jego kraju. Pierwsze zwycięstwo Polski w DP World Tour. Jest to możliwe dzięki ostatecznej sekwencji snów. W wieku 15 lat pojawił się już z Puttem; 16. dnia wyrównał Ryana Foxa z innym holem-in-one, nieco prostszym; Włożyłem jednego, aby zdobyć orła na 17.

Nowa Zelandia Ryan Fox zdobył 64 ciosy Pod koniec powrotu był prezesem klubu. Niezależnie od tego, czy 18. miejsce osiągnął par, czy birdie (bogey), nic się nie zmieni po niesamowitym finiszu Meronga, który wygrał trzema uderzeniami. Oczywiście przy trzech dołkach konkurencja była całkiem niezła. Hiszpan Jorge Campillo był dwa centymetry od czwartego miejsca Jego putt na 18. miejscu był tak bliski, że w rezultacie mógł go umieścić w British Open.

Gdyby chciał wspiąć się do przodu, George otworzył dzień I dokończ mecz. Ptaszek na pierwszym dołku, żeby zaostrzyć apetyt. W 3 zakończył swój szczególny poker, a prawda jest taka, że ​​Hiszpan użył tylko dwóch strzałów w czterech rundach przy tym par 3; Tym razem uderzył w 40-metrowy putt. To był dopiero początek, ale w tym momencie nadzieja była nieunikniona. Uczucia są niezwykłe.

Przeoczył birdie na dołku 4 Piąty celownik był nieco zakrzywiony, zwłaszcza z kierowcą. W tym sensie nie zmienił swojego losu z 10. tee, gdy wszedł do dołków, które miały rozstrzygnąć mecz. Jednak doskonały drugi strzał w tej dziesiątce i doskonały trzeci strzał Campillo dały mu bardzo wyraźną opcję birdie. Caserio żałował, że nie zrobił tego putta, ale wciąż miał przed sobą długą drogę.

Bez zbędnych ceregieli George zrobił birdie przy swojej następnej szansie (11). Wróć do walki. Próbował dalej i wciąż miał problemy ze zrzuceniem koszulki. Nie trafił na birdie putt. 17 dnia dostał kolejnego pokera – birdie przez wszystkie cztery dni – i marzył o skończeniu na pozycjach, które dałyby mu bilet do St Andrews. Potrzebował przynajmniej par, ale ryzyko doprowadziło go do bogey w wieku 18 lat. Gdyby skończył w grupie graczy na czwartym miejscu, zdobyłby miejsce w The Open. Nadal ma Scottish Open, aby osiągnąć swój cel.

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.