Meta i Metaverse na Facebooku: Zuckerberg ogłasza nową nazwę FB na Connect | Rzeczywistość wirtualna VR | Awatar | Arkusze na Facebooku | lbposting | Technika

Jedna z reklam Zuckerberga, która przeszła nieco niezauważona.

Projekt Cambria: To będzie starszy brat Oculus Quest, który zabierze nas do metawersu.

„Dzisiaj jesteśmy postrzegani jako firma zajmująca się mediami społecznościowymi. Ale w naszym DNA chodzi o łączenie ludzi”…tak ona deklaruje Mark Zuckerberg Twoja nowa nazwa firmy: „nie żyje”.

Reklamy na Facebooku platforma obecności, które pomogą w tworzeniu doświadczeń rzeczywistości mieszanej.

Według Zuckerberga „Jeśli na co dzień masz do czynienia z metawersem, będziesz potrzebować różnych ubrań, narzędzi cyfrowych i doświadczeń”.

Gdzie i jak widzisz Facebook Connect?

Aby kontynuować przenoszenie wirtualnej konferencji Marka Zuckerberga, na której nie tylko poda więcej szczegółów na temat swojego metaverse, ale także zmieni jego nazwę, powinieneś Wejdź tutaj.

„Jeśli na co dzień masz do czynienia z metawersem, będziesz potrzebować różnych ubrań, narzędzi cyfrowych i doświadczeń”wyjaśnił Zuckerberg, który zauważył, że Metaverse zapewni możliwości biznesowe, a także doświadczenie społeczne.

Czym jest metaverse Facebooka?

Znany również jako Meta-universe, jest to wirtualna przestrzeń, w której użytkownicy mogą wchodzić ze sobą w interakcje w czasie rzeczywistym za pośrednictwem cyfrowych awatarów.

W najbliższy czwartek 28 października Połącz z Facebookiem, wirtualna konferencja, w której firma Mark Zuckerberg Podaj więcej swoich danych metaverso, znany również jako metawszechświat.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *