Metal Gear Solid: aktor grany przez Roya Campbella i sztuczna inteligencja MGS2 jest… anty-AI

Metal Gear Solid: aktor grany przez Roya Campbella i sztuczna inteligencja MGS2 jest… anty-AI

Paul Eding z Metal Gear Solid mówił o tym, że jego głos jest używany przez sztuczną inteligencję i że jego prawa są łamane. Podpowiadamy, dlaczego, jak i co się tutaj wydarzyło!

Paweł EdingGłos pułkownika Roya Campbella W Wapienny stały minerał, wypowiedział się przeciwko używaniu jego głosu bez pozwolenia, w tym za pomocą sztucznej inteligencji. Aktor, który również był częścią Upadł I Shin Megami Tensei 5 Powiedział między innymi, że jeśli dana osoba nie ma pisemnej zgody na użycie swojego głosu, to „Nie masz pozwoleniaObejmuje to wszelkie linie głosowe wygenerowane przez sztuczną inteligencję przy użyciu Twojej historii.

Takie postępowanie stanowi naruszenie moich praw i prawdziwy cios w twarz.„, książki Eddinga na Twitterze. W ten sposób włącza się również aktor Davida Haytera (wąż), który wyraził mniej więcej to samo, mówiąc „Każdy, kto kradnie twój głos, powinien trafić do więzienia na zawsze. Dodał to dalejJeśli myślisz, że dostaniesz tysiące subtelnych poprawek emocjonalnych [su colega] Jennifer Hale daje ci słowo w słowo, oszukujesz się„, Powiedział.

To ma sens: jedno i drugie wąż Jak Roya Campbella Spędzili całą grę walcząc przeciwko wykorzystaniu sztucznej inteligencji do tłumienia informacji.

aktorka Eryka Lindbeck (Black Cat w Marvel’s Spider-Man, Cassie Cage w Mortal Kombat 11, Futaba w Persona 5) niedawno opuścił Twittera po kłótni z twórcą, który użył jego głosu w filmie wygenerowanym przez sztuczną inteligencję. jego głos śpiewałWitamy w Internecie„L Bo Burnhama.

W odpowiedzi twórca AI został oskarżony Lindbecka podburzać Akampania mobbingowa„dla wideo”Głupie, ale szkodliwe„.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *