„Miał jaja, żeby powiedzieć mi prawdę”, co Argentyńczyk Lionel Scaloni powiedział Alexisowi McAllisterowi przed ich pojedynkiem z Ekwadorem w eliminacjach Kataru 2022 | piłka nożna | Sporty

Alexis Mac Allister był jednym z właściwych nazwisk w „Scaloneta”, która wygrała Puchar Świata w Katarze 2022. Startujący z ławki rezerwowych syn „Colorado” zasłużył na miejsce podczas mundialu i jest już jednym z graczy z większą niż to. „Dziewczyny” na starym kontynencie po zabłyśnięciu z Brighton.

Koncentrując się na trasie honorowej mistrzów w Argentynie, praworęczny udzielił wywiadu mediom AFC, w którym pokazał swoją szczerą twarz.

„Moje pierwsze wspomnienia związane z reprezentacją narodową nie są zbyt dobre… Mówiąc o tej dacie kwalifikacji, przyjechałem do Argentyny, to był początek kwalifikacji, mieliśmy Ekwador jako lokalny i Boliwię jako gościa. Kiedy mecz dociera do Ekwadoru , dzień przed tym, jak Leo Scaloni pęka i mówi mi, że będę miał okazję grać jako starter, że wyglądam bardzo dobrze i że chce, żebym grał jako starter przed ostatnią sesją treningową”, powiedział.

„Próby minęły, nadszedł dzień gry i wyszedł Alexis. W tym momencie było to trochę frustrujące, a potem pojechaliśmy do Boliwii i musiałem iść do banku” – zaczął liczyć McAllister. „Po jakimś czasie miałem okazję z nim porozmawiać, a on powiedział mi, że chociaż wcześniej powiedział mi, że chce ze mną trenować, nie widział mnie dobrze, uważał, że nie jestem w najlepszej formie i skończyło się na tym, że mnie zostawił. Może to był niezbyt dobry moment.” , ale jednocześnie bardzo mi pomogła świadomość, że muszę być na sto procent.

„Zawsze skupiałem się na człowieku bardziej niż na czymkolwiek innym” — powiedział, chwaląc postać Scaloniego. „W tym zawodzie mówienie prawdy jest bardzo ważne i tak jak powiedziałem wcześniej, zbliżył się do mnie i miał jaja, by powiedzieć mi prawdę i nie był w tym momencie zbyt dobry. Zawsze bardzo podkreślałem tę część o nim. Potem jestem oczywiście bardzo wdzięczna za zaufanie, jakim mnie obdarzył. Ona zawsze jest na boisku.

Miał też czas, aby wyjaśnić fakt, że jest jedynym Argentyńczykiem, który oprócz Leo Messiego zdobył nagrodę zawodnika meczu.

„Kiedy go wygrałem, zapytali mnie, komu bym go dał, a prawda jest taka, że ​​​​dałbym go Leo. Wszyscy wiedzą, jak ważny jest dla nas i wszystkie rzeczy, które robi na boisku, bardzo trudno jest nie dać to mu. Ale prawda jest taka, że ​​były też bardzo dobre oferty, myślę, że Leo mianował Julie Również w meczu z Chorwacją, który mogli łatwo wygrać. Każdy oddałby go Leo w każdym meczu, ale zespół to zrobił Świetnie.”

W końcu człowiek z Brighton ujawnił niektóre ze swoich najlepszych wspomnień z Mistrzostw Świata. „Mam gola od początku z Meksykiem, mam gola z Polski, myślę, że to był pierwszy gol, a potem mam gola z finału, te dwa z finału. Resztę oddałem rodzinie, przyjaciołom … ale zatrzymałem trzy, które uważałem za trochę ważniejsze ”. (Dr)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *