Miażdżące zwycięstwo Polski nad San Marino w europejskich eliminacjach

Reprezentacja Polski osiągnęła swoją rolę jako kandydat do wygrania miażdżącego zwycięstwa na wyjeździe 1-7, Z trojaczkami do Adama Boxy i sobowtórem Robert Lewandowski

przeciwko San Marino w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2022 w Katarze.

Gol Roberta Lewandowskiego po 4 minutach gry, Polska usunęła wszelką nadzieję na opór miejscowej ludności i przypadkowo wyrzuciła złe wrażenie, jakie pozostawiła w zeszły czwartek, Kiedy podopieczni Paulo Sosy pokonali Albanię 4:1 w meczu, w którym było wiele bramek, ale mało piłki.

Polacy weszli do pierwszej połowy z piorunującym wynikiem 0:4, dzięki dubletowi Lewandowskiego (4. i 21.), bramkom Karola Świdersky’ego (16) i Karola Linetti (44) oraz Później zakończyli pracę z trio związanym przez Boksę w 67., 92. i 94. minucie.

San Marino uratowało honor jednym golem Naniego tylko w 48. minucie Po tym, jak zapobiegawczo zastąpiono Lewandowskiego przez Boksę, Pomocnik rewolucji Nowej Anglii w MLS.

Polska hegemonia była widoczna przez całe spotkanie, o czym świadczy fakt, że Posiadanie piłki w 80% przypadków Wybrany przez Paulo Sousę.

Trzech lokalnych graczy, Nani, Molaroni i Lunadi, zobaczyło żółtą kartkę, ale fiński sędzia Matthias Gestranius, Nie musiał tyle razy ingerować w mecz, który tak szybko wygrała Nalewki z treningu sympatycznego.

Trener San Marino Franco Varela potwierdził przed TVP, który zrezygnował z proszenia swoich graczy o monitorowanie Lewandowskiego, ponieważ powiedział„Muszę to zadanie powierzyć całej drużynie i nie będzie już nikogo, kto mógłby grać w piłkę; to problem niemożliwy do rozwiązania”.

Polska jest w pierwszej grupie kwalifikacyjnej do Mistrzostw Świata w Katarze 2022, która po pięciu meczach prowadzi Anglię z 15 punktami. Za nią plasuje się Polska z 10, Albania z 9 i Węgry z 7 . I zamknęli ranking Andory (3 punkty). Pokonał San Marino, który przegrał wszystkie mecze.

Zgromadzone w ostatnich podaniach, w których oba zespoły walczyły, z 28 golami na korzyść Polski przeciwko tylko jednej bramce dla San Marino, Pokazuje niemożliwą do pokonania różnicę między dwoma zespołami i potwierdza fakt, że drużyna pochodzi z San Marino To nic innego jak półprofesjonalny zespół.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *