Microsoft integruje Androida głębiej z Windows 11, aby zarządzać aplikacjami takimi jak te na Twoim telefonie

Powiązane wiadomości

Już wiedzieliśmy Celem Microsoftu jest ułatwienie zarządzania Z aplikacjami na Androida w systemie Windows. Dzisiaj daje Duży krok, wprowadzając Androida 12.1 i inne ulepszenia dla Windows 11. Skrócona jest ścieżka między systemem operacyjnym Google a systemem operacyjnym Microsoftu.

Skrócono odległości między Windowsem a Androidem

Ta wersja Androida 12.1 jest zintegrowana, więc wygląda na to, że mamy ten sam telefon komórkowy w systemie Windows. Wszelkie ulepszenia zawarte związane z aparatami I kolejna seria elementów, które spajają oba systemy.

W rzeczywistości przez krawędźPodsystem Windows dla Androida został zaktualizowany, chociaż obecnie mogą go testować tylko niejawni testerzy. Główną zaletą i celem tej aktualizacji jest to, że Zarządzanie jest coraz łatwiejsze dzięki aplikacjom mobilnym.

Android 12 dla

darmowy android

To naprawdę wersja Android 12 dla, urządzenie przeznaczone na tablety i składane urządzenia, które jest testowane. To takie zabawne Jeśli jesteś wtajemniczonym Będziesz testować wersję, którą może przetestować tylko Google Pixels.

Dwie ważne rzeczy w tej aktualizacji, Reklamowane na blogu Microsoft: Ten Wiadomości aplikacji będą wyświetlane jako powiadomienia systemu Windows A pasek zadań pokaże, czy aplikacja uzyskuje dostęp do lokalizacji, czy do mikrofonu.

Link do systemu Windows

Link do systemu Windows

darmowy android

Jedną z największych nowości jest ujednolicenie wszystkich ustawień należących do Androida w Windows 11, aby łatwiej nimi zarządzać. Inną funkcją są ulepszenia dla Dostęp do kamery komputerowejwięc zobaczymy ważne doświadczenia.

Teraz jesteśmy przed kopią Na wczesnym etapie rozwojuNie pozostaje więc nic poza cierpliwością, aby uzyskać go w nowej ostatecznej aktualizacji dla systemu Windows 11.

Windows 11 i Android 12L oznaczają dla użytkowników wspólne korzystanie z telefonu komórkowego i komputera, więc istnieje wielkie pragnienie, aby mieć je wkrótce.

To może Cię zainteresować

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.