Microsoft oczekuje, że formuły ułatwią program Excel

Microsoftu ogłoszono nowinę Przewyższać za miesiąc grudzień. Jest przeznaczony do Spędzajmy mniej czasu na wypełnianiu tabel. Aby nauczyć się mistrzostwa formuły.

Przewyższać Pracę miał już od dawna autouzupełnienieale do niedawna było to uzależnione od wykryć określone wzorce. Te nowo ogłoszone funkcje są w stanie przewidzieć, co robisz, zasugerować formuły, które przyspieszą Twoją pracę.

Co ciekawe, nie tylko analizuje kwadraty z liczbami, ale także je interpretuje tekst piosenki napisane w Przewyższać. Na przykład, jeśli znajdzie nazwy komórek, takie jak suma, średnia itp., zinterpretuje je jako Twórz formuły.

Nowe funkcje Excela

Pierwsze z tych nowych narzędzi to tzw Propozycje formuł, a jego imię jest całkowicie samoopisowe. Wpisanie znaku = powoduje sugerowanie formuł, gdy masz ochotę wykonać pewne czynności, które można wykonać za pomocą formuły.

Na przykład, jeśli masz kolumnę pełną danych, a pod nią znajduje się pole o nazwie Suma, Przewyższać zaproponuje dodanie formuła sumy. Jeśli masz wiersz z miesiącami i pole, które mówi o średniej lub średniej rocznej, zasugeruje formułę Oblicz średnią.

Oszczędza to czas i pozwala Poznaj formuły Nie zakochałeś się w nich. Oczywiście działa tylko z prostymi formułami, takimi jak SUMA, ŚREDNIA, LICZBA, LICZENIE, MIN i MAKS. Niestety, w tej chwili działa tylko z tekstami w języku angielskim.

Dzwoniła kolejna babcia Formuły na przykładzie. Gdy wielokrotnie ręcznie wprowadzasz dane do kolumny, program Excel zasugeruje wypełnienie całej kolumny formułą, jeśli definiuje ona wzorzec. Prawdopodobnie zobaczysz to wyraźniej na tym filmie:

Tak jak twój Microsoftu Wyjaśnić na jego bloguTo nie jedyne propozycje Ułatw sobie pracę. Oni też pomagają Naucz się korzystać z formuł Z większą łatwością, ponieważ dla wielu osób nie jest to zbyt intuicyjne.

Te funkcje, jak zwykle, działają tylko z dołączoną chmurową wersją Office 365 Microsoft365. Jak powszechnie wiadomo Microsoft zawsze chciał zabić stacjonarne i offline wersje pakietu Office. Ratuje ich tylko to, że wielu użytkowników i firm niechętnie decyduje się na przejście do chmury. W tej chwili jest już załadowany nazwa biura.

the Nowe prace Od Przewyższać Co sugerujesz formułyułatwiają korzystanie z tego wspólnego HarmonogramI oszczędzają dużo pracy.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.