Microsoft opatentował intrygujące rozwiązanie dla kamer podekranowych w telefonach komórkowych

Nowy patent Microsoftu wykorzystuje pod swoim logo cztery zakamuflowane kamery monochromatyczne.

główna wada Microsoft Surface Duo to jest Twój system kamer, Rzecz Microsoft Chce zostać rozwiązany w kolejnych wersjach z rozszerzeniem Nowy patent na kamery pod ekranem dla Twoich urządzeń mobilnych.

Nowy patent Microsoftu na aparaty pod ekranem może pojawić się wraz z Surface Duo 2

Microsoft planuje nowe urządzenie Surface z 4 kamerami pod ekranem

Jak możemy czytać Let’s Go Digital po niemiecku? Amerykański gigant Opracuj patent Dla Twoich przyszłych urządzeń z Android co lub co? Integruje kamery u dołu ekranu tuż pod logo marki brand.

Jak korzystać z aplikacji mobilnych na Androida na komputerze z systemem Windows 10

Ten nowy patent, ochrzczony jako „kamera z logo”, wykorzystuje system, w którym jest umieszczony Cztery kamery pod ekranem, każdy z własnym filtrem kolorów: Niebieski, zielony, czerwony, żółty. Działają one jak filtry do przechwytywania światła i pozwolą nam to zrobić Popraw jakość zdjęć, które wykonujemy w warunkach słabego oświetlenia.

Oznacza to, że każda z tych czterech kamer monochromatycznych jest gotowa Uchwyć światło i informacje w różnych odcieniach I że każdy z tych czujników jest skonfigurowany tak, aby uwydatniać określone kolory. Ponadto pokaże nam dodanie czwartego koloru (żółtego) do standardowych kolorów RGB (czerwonego, zielonego i niebieskiego) Szeroka gama kolorów.

Microsoft-Surface-Pod-Screen-Logo-Aparat -770x663

Tak będą działać kamery pod ekranem Microsoft

Ponieważ znajduje się pod logo Microsoft, będzie wyświetlany domyślnie i po aktywacji aparatu, Zniknie, a migawka zostanie aktywowana obiektywów, aby móc robić zdjęcia i filmy.

Aby umieścić tę kamerę pod ekranem z przodu urządzenia, musisz to zrobić Kilka małych otworów (1 milimetr) w płycie Aby światło mogło przez nią przejść. Ponieważ kamery będą znajdować się pod logo marki, nigdy nie znikną i znikną Jak dziura w kolorowym ekranie.

Ta opatentowana technologia Może być również używany do tylnej kamery, chociaż nie ujawniono dalszych szczegółów dotyczących tej funkcji.

Tablety z systemem Android nie działają — jeden użytkownik stworzył najlepsze wrażenia na tablecie dla firmy Microsoft

Na koniec należy zauważyć, że ta technika może być również zaimplementowana w innych urządzeniach, takich jak laptopy o Tablety komputerowe 2 w 1, takie jak Los Surface Go i Surface Pro.

Powiązane tematy: MicrosoftA telefony komórkowe

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *