Microsoft oskarża Sony o blokowanie Game Pass z PlayStation

Podczas gdy Microsoft Mam nadzieję, że się zgodzą Kup Activision BlizzardMa trochę kpin Sony. Jednym z nich jest to, że firma zapobiega Game Pass trafia na PlayStation Boli konkurencję.

Jak już wiesz, to Przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft jest bycie Ponowne dochodzenie przez CMA w Wielkiej Brytaniico daje takie pozycje.

w tweecie z Tom Warren w środku The Verge W oświadczeniu czytamy:Pomysł, że zdobycie Call of Duty może przywrócić usługi subskrypcyjne wraz z Xbox, nie ma podstaw”.

wideo

Call of Duty Modern Warfare 2 – Etap kampanii

Chociaż firma już tak powiedziała Nie opłacałoby się, aby ta saga była ekskluzywna dla Xboksa Pomysł idzie i pochodzi ze świadomości, że to W przypadku urządzeń Sony minie jeszcze kilka latkonkretny Tylko przez kolejne trzy lata za kup Microsoft.

Tweet kontynuuje:Sony zdecydowało się zakazać PlayStation Game Pass i nie jest ona dostępna na PlayStation.

Ponieważ wszystkie gry są dostępne w ramach Game Pass i można je kupić, gracze PlayStation będą mogli kupić Call of Duty na PlayStation.”.

Dlatego Microsoft oferuje Game Pass, aby konkurować na platformach PS4 i PS5, ponieważ „Będzie to kosztować mniej niż zakup nowej konsoli Xbox”.

Sony PlayStation i saga Call of Duty: długa historia

Inne zdjęcie mówi:Xbox planuje oferować w swojej usłudze zawartość Activision Blizzard, która przyniesie korzyści graczom, jednocześnie zwiększając wartość Game Pass i poszerzając dostęp do zawartości deweloperskiej.

Firma AB nie zezwalała w przeszłości na wyświetlanie jej treści w usługach abonamentowych […] Sony nie przyjęło tak ostrej konkurencji.

Firma zdecydowała się chronić swoje zyski ze sprzedaży nowych gier, zamiast dawać graczom dostęp do gier za pośrednictwem PS Plus.”.

Subskrybuj Game Pass na Amazon

Dzięki katalogowi setek tytułów, Game Pass to Najlepszy wybór do gry w dzisiejszych czasach, jeśli chcesz wydać trochę pieniędzy.

Subskrypcja

w każdym razie Microsoft udostępnia te dane PlayStationOd tego czasu nadal muszą go w pełni bronić Rodzi nieufność w Wielkiej Brytanii.

mimo Xbox twierdzi, że Call of Duty będzie kontynuowane na PlayStationWielokrotnie pokazywał sprzeczne sygnały, takie jak te, które widzimy teraz.

To nie to samo, co dalsze udostępnianie produktu wszędzie, a nie zmuszanie go do włączenia usługi i grania/kupowania go za jego pośrednictwem, nie stając się w pełni dostępnym na PlayStation.

po drugie, Microsoft potwierdził Xbox Game Pass Przyjaciele i rodzinaczyli plan, w którym użytkownicy mogą udostępniać plik Subskrybuj usługę gier wideo Xbox.

W tej chwili ta umowa Jest intensywnie badany w Europie i Wielkiej Brytaniimimo że został już wprowadzony Przed regulatorem Unii Europejskiej.

Tak myślisz Sony blokuje dostęp do Game Pass na PlayStation Czy to zaszkodzi konkurencji? Microsoft daje to jasno do zrozumienia regulatorom w Anglii.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *