Microsoft przygotowuje poziom subskrypcji Game Pass, który będzie udostępniany pięciu użytkownikom

autor: David Wysłany dnia 05 sierpnia 2022, 13:15:00
Poczta
Umieść tweeta
Aktualności

Microsoft wie, że Game Pass ma świetne źródło dochodów, zarówno na sam abonament, jak i na stymulowanie sprzedaży konsol Xbox. Podczas gdy Sony robi nieśmiałe postępy, aby zaoferować coś podobnego, Microsoft coraz bardziej rozpieszcza Game Pass, dlatego dodali nowy poziom subskrypcji dzielony przez maksymalnie pięciu graczy. Obecnie jest testowany w Kolumbii i Irlandii, aczkolwiek na wstępnym etapie.

Aby to zrobić, musisz kupić subskrypcję „Xbox Game Pass – Insider Preview” w Microsoft Store, po czym pozostaje już tylko zacząć udostępniać subskrypcję czterem innym osobom. Przed uczestnictwem zaleca się, aby dodatkowi użytkownicy anulowali swoją subskrypcję. Główny użytkownik zostanie przeniesiony z użytkownika na nowego użytkownika, równowartość pozostałych dni subskrypcji, na przykład Game Pass Ultimate. Członkowie Xbox All Access nie będą mogli uczestniczyć w tej wersji zapoznawczej nowego poziomu subskrypcji.

Ideą Microsoftu jest ułatwienie zabawy z bliskimi osobami dzięki Game Pass. Na razie nie wiadomo, ile będzie kosztował ten poziom, choć z pewnością będzie droższy od Game Pass Ultimate, warto się nim podzielić.

Wprowadzając temat związany z Game Pass, Microsoft poinformował również o dołączeniu pliku widget do systemu Windows 11 z subskrypcji gier. Będziesz mógł uzyskać dostęp do informacji o zainstalowanych grach, instalować nowe gry, zobaczyć, które gry są polecane według kategorii, gry, które wkrótce opuszczą usługę, recenzje użytkowników i inne podobne informacje. Obecnie znajduje się w systemie Windows 11 w wersji 25174 i jest w fazie beta.

Przez:
Punkt techniczny.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.