Microsoft rejestruje kontrabandę, czy będzie na Xbox i Bethesda Show?

Dziś obudziliśmy się z dobrą wiadomością, zgodną z tym, co nadejdzie w tym tygodniu. Jedną z ekskluzywnych dla konsoli Xbox „Second Party”, o której spodziewamy się więcej, jest Contraband, nowy tytuł od Avalanche Studios, twórców Just Cause czy Mad Max i nie tylko. Babcia to jest Znak towarowy „Contraband” jest zastrzeżony jako własność intelektualna firmy Microsoftaby przydzielić ten nowy adres IP na potrzeby przyszłych rat.

Podobnie jak w przypadku wielu innych, takich jak Quantum Break czy Scalebound – dla niego minuta ciszy – Microsoft zamierza nie tylko mieć nową ekskluzywną ofertę, ale także dodać pomysł do swojego katalogu adresów IP, aby móc go wykorzystać w przyszłości. Pojawienie się tej płyty w dzisiejszych czasach nie jest przypadkiem, ponieważ mając za kilka dni wydarzenie Xbox & Bethesda Showcase, możemy powiązać tytuł z ewentualnym pojawieniem się w nim.

Przemyt zwiększa swoją rolę

Oryginalny zwiastun Contraband powiedział nam trochę o tym, czego powinniśmy się spodziewać po grze, ale opis był prosty, sugerując kooperacyjną przygodową grę akcji z lat 70., w której musieliśmy występować w napadach i niebezpiecznych wydarzeniach, takich jak przemytnicy . Niewiele wiadomo na ten temat, poza podobno opóźnieniem do 2023 r., które choć nie ma oficjalnej daty, miało nadejść w 2022 r.

Nasze informacje w tej chwili są takie same, z wyjątkiem faktu, że Microsoft jest właścicielem tego nowego adresu IP, więc musieli coś w nim zobaczyć, aby otworzyć się na możliwość jego wykorzystania. Miejmy nadzieję, że Contraband będzie jednym z bohaterów serialu.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.