Microsoft rozszerzy markę Gears Of War poza Gears 6

Microsoft rozszerzy markę Gears Of War poza Gears 6

Fani Gears of War z pewnością wciąż czekają i czekają, aż Microsoft ogłosi kolejne kroki w tej sadze. Po sukcesie Gears 5, Sojusz Rozpoczął już prace nad tym, jaka powinna być następna gra w ukochanej sadze. Nadal nie wiemy nic oficjalnego o Gears 6, ale wiemy, że studio wciąż zatrudnia ludzi do przyszłych projektów.

20 września Microsoft przedłużenie stopy Z własności Gears of War w Urzędzie Patentowym Stanów Zjednoczonych. Amerykańska firma nie tylko chce pozostać w Gears 6 i grach, ale chce rozszerzyć markę daleko poza kolejną grę z sagi.

Koła zębate Microsoft Eye 6

W dokumentach przedstawionych przez Microsoft w urzędzie patentowym nie ukrywa, że ​​chce eksploatować markę z dala od gier wideo. We wspomnianej dokumentacji Microsoft chce mieć pełną kontrolę nad marką Gears, począwszy od logotypów i wszystkiego, co z nimi związane.

Ten ruch miałby sens, ponieważ Microsoft chce rozszerzyć markę z gier wideo na komercję, gry planszowe, gry i wszystko, co można wykorzystać pod marką Gears of War. Microsoft jest teraz właścicielem praw do marki, w ten sposób wszystko, co robi, to zwiększanie praw do posiadania wszystkiego, co ma w swoim portfolio dla przyszłości franczyzy po Gears 6.

Microsoft rozszerza markę Gears Of War poza Gears 6 — Microsoft chce rozwinąć markę Gears Of War poza Gears 6.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *