Microsoft Teams Xperience demonstruje potencjał współpracy

Nowatorski pokój Microsoft Usługa Teams Xperience, wspierana przez firmę w jej biurach w Madrycie, umożliwia klientom i partnerom odkrywanie i odkrywanie pełnego potencjału nowego hybrydowego modelu biznesowego opartego na współpracy.

Microsoft Teams Xperience Jest to innowacyjna sala, stworzona w jej biurach w Madrycie, w której zapewnia immersyjne i wirtualne doświadczenia, dzięki którym organizacje mogą eksplorować, bezpośrednio doświadczać i odkrywać pełen potencjał pracy zespołowej.Głównym celem jest pokazanie wszystkich możliwości oferowanych przez firmę zunifikowana technologia komunikacyjna, a konkretnie Teams, Aby odnieść sukces w narzucanym nowym hybrydowym modelu biznesowym kooperacji.

Dzięki usłudze Teams Xperience możesz doświadczyć wszystkiego, od podstawowych scenariuszy współpracy i komunikacji, poprzez czat, udostępnianie i edytowanie dokumentów, po funkcje telefonii i konferencji audio z dowolnego urządzenia w usłudze Teams lub funkcji PBX w chmurze.

Ponadto możesz zapoznać się z ofertą Teams w zakresie integracji wszystkich rodzajów aplikacji na tej samej platformie, od narzędzi zwiększających produktywność, takich jak Jedna uwaga Lub PowerBI, jako specyficzne aplikacje biznesowe używane w życiu codziennym każdego użytkownika z sektora.

Współpraca z osobami trzecimi

Aby udostępnić tę przestrzeń, firma Microsoft nawiązała współpracę z partnerami, takimi jak Rico, Kto był odpowiedzialny za zaprojektowanie i wdrożenie kompleksowego, interoperacyjnego rozwiązania do współpracy, które rozpoczyna się od zarezerwowania pokoju przez Outlooka, do zakończenia sesji i wyjścia z pokoju, aby ponownie pojawiło się w systemie rezerw. W tym celu przestrzeń zawiera czujniki obecności, które aktywują wszystkie elementy, przygotowując je do współpracy.

Crestron Electronics Jej portfolio współtworzyło ten projekt Crestron Flex, Ekosystem oryginalnych urządzeń Microsoft Teams Rooms do integracji kompletnego rozwiązania inteligentnego środowiska pracy.

Od jego MTR do jego narracji Panel Microsoft Teams, Całość rozwiązania jest zarządzana z poziomu platformy Chmura XiO Crestron zapewnia przedsiębiorstwom narzędzia potrzebne w ich codziennym życiu, w tym możliwości zdalnego sprzętu.

Doświadczenie użytkownika zostało zaprojektowane tak, aby było przejrzyste i ograniczone do minimum, aby zapewnić szybką i łatwą naukę.

Dzięki systemowi automatyki domowej płyta Creston Electronics umożliwia bezproblemowe projektowanie zarządzania audiowizualnego i sterowania kamerą w Microsoft Teams.

faborek s BT Współpracowali także przy budowie sali, udostępnianiu licencji i rozpowszechnianiu telefonii komercyjnej.

W tej części Pexip Był odpowiedzialny za łączenie systemów wideokonferencyjnych innych firm; Podczas PollyI Yelink s Logitech Dzielili się transportem różnych urządzeń zawartych w tym pokoju Teams Xperience.

Podobał Ci się ten artykuł?

Zapisz się na naszą stronę Kanał RSS Nic Ci nie umknie.

Inne artykuły na temat BTI CrestronI LogitechI MicrosoftI PexipI PollyI faborekI RicoI Yelink

Inne powiązane artykuły

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *