Microsoft testuje umieszczanie reklam w ustawieniach systemu Windows 11

Microsoft testuje umieszczanie reklam w ustawieniach systemu Windows 11
Niewielu użytkowników tęskni za starym Panelem sterowania systemu Windows, o wiele bardziej zwięzłym panelem sterowania niż ten, który mamy teraz, który, nawiasem mówiąc, Nie miałem zbyt wiele miejsca na umieszczenie reklamCóż, jak możemy zobaczyć na Twitterze, Microsoft podjął taką decyzję Spróbuj zobaczyć, ile reklam mogę uzyskać z systemu Windows, dopóki to nie wystarczy.

W tym przypadku reklamy dla Microsoft 365 znajdziemy między innymi w Panelu sterowania i są one dodawane do reklam, które już znaleźliśmy np. w menu Start, dzięki czemu Stopniowo coraz więcej obszarów systemu operacyjnego działa również jako zachęta do zakupu lub subskrypcji większej liczby usług firmy.

W ten sam sposób pojawiają się również nowe monity o zalogowanie się przy użyciu konta Microsoft, o czym już wiemy, że firma desperacko chce, biorąc pod uwagę niemożność zainstalowania systemu Windows 11 Home bez konta użytkownika Microsoft, Oprócz problemów, które napotykamy, robiąc to, nawet jeśli mamy zainstalowany system Windows 11 Pro.

Należy zaznaczyć, że nie jest to stabilna wersja systemu Windows 11więc trzeba będzie sprawdzić, czy te zmiany ostatecznie dotrą do użytkowników.

Koniec artykułu. Powiedz nam coś w komentarzach!
You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *