Microsoft wprowadza Loop: nowe narzędzie pakietu Office, które łączy funkcje programów Word, Excel, PowerPoint i Teams w jednym miejscu

Opublikowany:

7 listopada 2021 01:54 GMT

Usługa będzie dostępna dla subskrybentów platformy Microsoft 365 i będzie synchronizowana za pośrednictwem magazynu w chmurze.

Microsoft wprowadził Loop, nową aplikację opartą na swojej platformie Fluid do współpracy i jednoczesnej edycji wielu dokumentów Office w czasie rzeczywistym, osiągać Za pośrednictwem jej oficjalnego bloga.

Narzędzie łączy funkcje programów Word, Excel, PowerPoint i Teams w jednym miejscu, zwiększając wygodę i wydajność.

Umożliwia edycję dokumentów Kopiuj i wklejaj fragmenty treści z jednego programu do drugiego niezależnie i udostępniać te przenośne elementy innym użytkownikom.

Usługa będzie dostępna dla abonentów Microsoft 365 Zostanie zsynchronizowany za pośrednictwem pamięci w chmurze.

Sposób działania Microsoft Loop opiera się na trzech podstawowych elementach:

  • pierścień wtykowy: elementy treści, które mogą istnieć równolegle w różnych programach i które mogą być edytowane przez wielu użytkowników jednocześnie w taki sam sposób jak Dokumenty Google. Na przykład lista udostępniona za pośrednictwem kanału Teams lub notatki we wpisie kalendarza, które można wstawić do wiadomości e-mail programu Outlook i napisać przez wielu współpracowników.
  • Obszary robocze odcinka: Działa jak panel projektu, który zawiera listę wszystkich komponentów pętli, pozwalając zobaczyć, którzy użytkownicy edytują dowolne elementy w dowolnym momencie w czasie rzeczywistym.
  • powtarzać strony: Działa jak tablica kreślarska lub tablica, na której można udostępniać komponenty pętli, a nawet treści utworzone w innych aplikacjach przez członków projektu, umożliwiając edytowanie ich w czasie rzeczywistym w jednej przestrzeni.

Oczekuje się, że niektóre funkcje pętli w aplikacjach Teams, Office i OneNote zostaną uruchomione w listopadzie, natomiast podstawowa aplikacja Microsoft Loop zostanie wydana później, prawdopodobnie w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Jeśli uznasz to za interesujące, podziel się nim ze znajomymi!

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *