Między nami lega hoy Xbox Game Pass

Te ostatnie kilka tygodni Były naprawdę niesamowite w Xbox Game Pass, usługa subskrypcji stworzona przez Microsoft, która daje nam dostęp do setek gier, niezależnie od tego, czy jest to świetna trylogia, czy nie nieskończona aura; do niezależnych tytułów, takich jak Kto dziś dołącza do katalogu, oczekiwany wśród nas.

i w końcu, Wśród nas wylądował w serwisie abonamentowym Redmond, W dodatku to samo zrobił na długo wyczekiwanym debiucie na konsolach. Przez kilka godzin wszyscy użytkownicy Xbox Game Pass mogli cieszyć się tą zabawną grą dla wielu graczy, która zyskała niesamowitą popularność, zwłaszcza wśród dużej liczby znanych twórców treści, którzy grali regularnie.

Wśród nas jest już dostępny na Xbox Series X | S i Xbox One

Jak pisaliśmy wcześniej, tytuł został opracowany przez firmę Innersoth Dołącza do usługi subskrypcji tego samego dnia, w którym zostanie uruchomiony na konsolachI już możemy się nim cieszyć z Xbox Series X | S i z naszego Xboxa One.

Gra dla 4 do 15 graczy online lub w trybie lokalnym przez Wi-Fi, w której musisz przygotować swój statek kosmiczny do startu. Ale uważaj: jeden lub więcej graczy wybranych losowo z załogi to szarlatani, którzy są gotowi zabić resztę!

Za kilka tygodni otrzymamy Xbox Game Pass Po pierwszym pokazie główna aktualizacja aktualny, Dodaj nowe role, umiejętności i kosmetyki. Możesz pobrać tytuł przez ten link.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *