Międzynarodowa agencja testująca ujawniła sześć leków w Tokio 2020 › Granma

Sześciu sportowców było zaskoczonych w odłamkach podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokio 2020 przez Międzynarodową Agencję Testową (ITA), która stwierdziła na swojej stronie internetowej, że jej program antydopingowy ujawnił tę liczbę w 6200 próbkach pobranych zarówno podczas zawodów, jak i poza nimi, od otwarcia igrzysk. Wioska na ceremonię zamknięcia.

Zauważył, że „te próbki moczu i krwi pochodziły z ponad 5000 kontroli antydopingowych przeprowadzonych na ponad 4255 sportowcach, co oznacza, że ​​ponad jedna trzecia uczestników miała co najmniej jedną kontrolę antydopingową”.

Według podmiotu najwięcej testów przeprowadzono w największych delegacjach: Chinach, Rosyjskim Komitecie Olimpijskim, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Australii. Lekkoatletyka, sporty wodne, kolarstwo, wioślarstwo i podnoszenie ciężarów należą do dyscyplin o największej kontroli.

Sportowcy ze 171 krajów zostali przebadani pod kątem innowacji w ramach programu Clean Sports. „W Rio de Janeiro-2016 było 18 negatywnych wyników, ale czterech sportowców miało kilka razy pozytywny wynik, ponieważ pobierali próbki przy różnych okazjach” – powiedział Rodney Montes de Oca, dyrektor Havana Anti-Doping Laboratory, który powiedział, że Kuba reprezentowane w laboratorium Tokio przez czterech specjalistów.

Na Igrzyskach Olimpijskich, od 1968 do Londynu 2012, Ateny 2004 odnotowały największą liczbę przypadków, z 26 przypadkami w 3667 wydarzeniach. Pekin – 2008 25 w cenie 4770; Moskwa – 1980 nie przyjmowała żadnych gwałcicieli w 645 TestMeksyk 1968 dał jeden w 667.

Austria z wynikiem dziesięciu jest krajem, który przyczynił się do największej liczby oszustów w tym okresie, następnie Grecja (9), Stany Zjednoczone (8), Bułgaria i Węgry (7), Polska, Hiszpania (5 ), Niemcy i Szwecja (4), Wielka Brytania, Mongolia Norwegia i Ukraina (3), Białoruś, Brazylia, Kanada, Republika Czeska, Indie, Irlandia, Włochy, Japonia, Portoryko i Rumunia (2). Zamknij listę o jeden, Afganistan, Algieria, Armenia, Australia, Bahrajn, Chiny, Chorwacja, Finlandia, Irlandia, Iran, Kenia, Łotwa, Liban, Litwa, Mołdawia, Monako, Maroko, Birma, Holandia, Północno-Demokratyczna Republika Ludowa Korea i Słowacja Turcja, WNP, ZSRR, Uzbekistan, Wietnam i RFN.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

„Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *