Milwaukee zaleca stosowanie masek na twarz we wszystkich zamkniętych pomieszczeniach

Milwaukee zaleca stosowanie masek na twarz we wszystkich zamkniętych pomieszczeniach

Departament Zdrowia Milwaukee zaleca, aby wszyscy nosili maski na twarz w pomieszczeniach, niezależnie od statusu szczepień. Przewodnicząca komisji Marina Dmitrievich i Rada Zdrowia powiedzieli, że zalecenie zostało wydane we wtorek zgodnie z zaleceniami Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom, a urzędnicy poinformowali w komunikacie prasowym, że zmienna delta Milwaukee powoduje wzrost pozytywnych przypadków COVID-19. „W ostatnim miesiącu wskaźnik obciążenia przesunął się z kategorii „niskiej transmisji” do kategorii „wysokiej transmisji”, a zaktualizowane zalecenia CDC dotyczące ukrywania są przeznaczone dla osób z obszarów o dużej lub wysokiej transmisji” – napisano w oświadczeniu. radzi wszystkim, niezależnie od statusu szczepienia, aby nosili maskę, gdy przebywają w pomieszczeniach z osobami poza domem, a w oświadczeniu stwierdzono, że „przypadki zakażenia nowym koronawirusem są rzadkie, ale możliwe u osób, które zostały w pełni zaszczepione”. i śmierć, wstępne dowody pokazują, że w pełni zaszczepione osoby, które się zarażą, mogą nadal przenosić wirusa na innych. „A twoi bliscy są bezpieczni” – powiedziała komisarz ds. zdrowia Kirsten Johnson. Dzieje się tak dzięki szczepieniom, ale dopóki wskaźniki szczepień nie ulegną poprawie, my muszą być przygotowani do podjęcia prostych kroków, takich jak noszenie maski w celu ochrony naszej społeczności i najbardziej narażonych”. Oprócz maskowania, Departament Zdrowia Milwaukee zdecydowanie doradzał każdemu, niezależnie od Status szczepień, który ma objawy lub był w kontakcie z osobą zakażoną COVID-19, w celu poddania się testom i kwarantannie do czasu uzyskania negatywnego wyniku testu na COVID-19. Tymczasem burmistrz Tom Barrett powiedział WISN 12 News, że miasto może rozważać wprowadzenie szczepionki dla prawie 7000 pracowników miejskich. „Szczepienia to coś, co robimy w aktywnych rozmowach z naszym Departamentem Zdrowia i naszym Departamentem Relacji z Pracownikami” – powiedział Barrett. „Kiedy patrzymy na te liczby i nie podoba mi się, że zmierzają w złym kierunku, istnieje możliwość, że podejmiemy dalsze działania”. „A ta akcja może obejmować mandat szczepień dla pracowników miasta?” „Byłoby to nakazem szczepienia lub, oczywiście, wymogiem wykonywania cotygodniowych testów i upewniania się, że ludzie są przez cały czas zamaskowani” — zapytał Kent Winscott, reporter WISN 12. Należy określić tę liczbę. Więcej informacji na temat lokalizacji i godzin bezpłatnych testów można znaleźć na stronie milwaukee.gov/COVIDtesting. Subskrybuj powiadomienia e-mail o koronawirusie od WISNGet Powiadomienia o nowościach za pomocą aplikacji WISN 12. Twitter | Instagram | youtube

Departament Zdrowia Milwaukee zaleca, aby wszyscy nosili maski na twarz w pomieszczeniach, niezależnie od statusu szczepień.

Bieżące relacje: koronawirus w Wisconsin

Nowa wskazówka została opublikowana w czwartek po południu.

Decyzja została podjęta przy wsparciu urzędu burmistrza, przewodniczącej Komisji Zdrowia Publicznego i Bezpieczeństwa Miasta Milwaukee, Mariny Dmitrijevic oraz Rady ds. Zdrowia.

Przywódcy powiedzieli, że zalecenie zostało wydane zgodnie z wytycznymi wydanymi we wtorek przez Centers for Disease Control and Prevention.

W komunikacie prasowym urzędnicy powiedzieli, że zmienna Delta w Milwaukee spowodowała wzrost pozytywnych przypadków COVID-19.

„W ciągu ostatniego miesiąca wskaźnik obciążenia przesunął się z kategorii „niskiej transmisji” do kategorii „pierwotnej transmisji”, a zaktualizowane zalecenia CDC dotyczące ukrywania dotyczą osób z obszarów o dużej lub wysokiej transmisji” – napisano w oświadczeniu.

Ministerstwo Zdrowia stwierdziło, że zdecydowanie zaleca wszystkim, niezależnie od statusu szczepień, noszenie maski podczas przebywania w pomieszczeniu z ludźmi poza domem.

W oświadczeniu stwierdzono, że „przypadki zakażenia pojawiającym się koronawirusem są rzadkie, ale możliwe dla tych, którzy zostali w pełni zaszczepieni”. „Chociaż szczepionka skutecznie chroni osoby przed ciężkimi objawami, hospitalizacją i śmiercią, wstępne dowody pokazują, że w pełni zaszczepione osoby, które zostały zakażone, nadal mogą przenosić wirusa na inne osoby”.

„Wzywamy naszą społeczność do działania i zachowania ciszy, aby zapewnić bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim” – powiedziała komisarz ds. zdrowia Kirsten Johnson. „Najskuteczniejszym sposobem walki z tym wzrostem w pozytywnych przypadkach są szczepienia, ale dopóki wskaźniki szczepień nie ulegną poprawie, musimy być przygotowani na podjęcie prostych kroków, takich jak noszenie maski, aby chronić naszą społeczność i najsłabszych”.

Oprócz maski, Departament Zdrowia Milwaukee zdecydowanie zalecił każdemu, niezależnie od statusu szczepienia, kto ma objawy lub miał kontakt z kimś z COVID-19, aby został przetestowany i poddany kwarantannie do czasu uzyskania negatywnego wyniku testu COVID-19 .

Tymczasem burmistrz Tom Barrett powiedział WISN 12 News, że miasto może rozważać wprowadzenie szczepionki dla prawie 7000 pracowników miasta.

„Szczepienia to coś, co robimy w aktywnych rozmowach z naszym działem zdrowia i działem relacji z pracownikami” – powiedział Barrett. „Kiedy patrzymy na te liczby i nie podoba mi się, że zmierzają w złym kierunku, istnieje możliwość, że podejmiemy dalsze działania”.

„A ta akcja może obejmować mandat do szczepienia pracowników miasta?” – zapytał Kent Winscott, reporter WISN 12 News.

„Byłoby to nakazem szczepienia lub oczywiście wymaganiem cotygodniowych testów i upewnienia się, że ludzie są zamaskowani przez cały czas” – powiedział Barrett.

Barrett powiedział, że nie wiedzą, ilu pracowników miejskich zostało zaszczepionych, ale Departament Zdrowia próbuje ustalić tę liczbę.

Więcej informacji o bezpłatnych lokalizacjach testowych i godzinach można znaleźć na milwaukee.gov/COVIDtesting.

Subskrybuj powiadomienia e-mail WISN dotyczące koronawirusa

Otrzymuj najświeższe powiadomienia z WISN 12. Aplikacja.
Podążaj za nami:
Facebook | Świergot | Instagram | youtube

You May Also Like

About the Author: Ellen Doyle

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *