Mini-seria Pokémon Evolutions kończy się lekkomyślnymi poszukiwaniami Mewtwo

gry / Portal społecznościowy Facebook / Świergot / youtube / Instagram / Aktualności / niezgoda / Forum / kabel

Zgodnie z obietnicą, nowa seria od Pokemonyi Ewolucja Pokemonów, zakończy się przed 2022 odcinkiem skupiającym się na Kanto. Cóż, nadszedł oczekiwany dzień i odcinek odkrycie Jest już dostępny i zamyka ten wspaniały projekt boomem.

Dziś, 23 grudnia, ukazał się ostatni odcinek niesamowitego serialu animowanego 2D Ewolucja Pokemonów. Zgodnie z oczekiwaniami skupi się na Mewtwo i podobnie jak w poprzednich rozdziałach, omówimy rozdział poniżej.

Spoiler: Jednak zanim przejdziesz dalej, powinieneś wiedzieć, że odcinek może zawierać spoilery z gier, które mają miejsce w Kanto, w szczególności Pokemon Chodźmy, Pikachu! I chodźmy, Evie!.

Tutaj możesz obejrzeć poprzednie rozdziały Ewolucja Pokemonów:

Zielony idzie na poszukiwanie Mewtwo

Ciekawą rzeczą jest to, że odkrycie Zdecyduj się wybrać wynalazki z 2019 roku Pokemon Chodźmy, Pikachu! I chodźmy, Evie! Aby przedstawić rozdział Kanto, zamiast oryginałów Pokemon czerwony, niebieski i zielony.

Jednak wydarzenia z przygody przedstawione są z innej perspektywy, a mianowicie z perspektywy Greena, protagonisty Pokemon zielony. W klasie widać, jak Trenerzy, dowiedziawszy się o istnieniu rzadkiego Pokémona, pędzą do niebezpiecznej Jaskini Cerulean w poszukiwaniu jej, by przechytrzyć i schwytać swoich rywali wcześniej.

W ten sposób Green biegnie i unika przeszkód tak szybko, jak to możliwe, aby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się Genetyczny Pokémon, 150. Pokédex, Mewtwo. Ścieżka nie jest łatwa, bo musi pokonać sporą liczbę trenerów, a nawet zmierzyć się ze swoim rywalem Trace.

Zielony nie zdołał schwytać Mewtwo

W końcu Greenowi udaje się awansować na Trace i nadal spotyka Mewtwo, ale ku jego zaskoczeniu Mewtwo został już pokonany i schwytany, konkretnie przez Elaine, żeńską bohaterkę w Reinvented Pokemon Chodźmy, Pikachu! I chodźmy, Evie!.

Greene nie byłby usatysfakcjonowany, gdyby Mewtwo wyzwał Eileen na pojedynek. Green bardzo się postarał, ale nie dało się zmierzyć z legendarnym Mewtwo, który pokonał Mega Blastoise. Po porażce Green poddał kombinacje Mewtwonite X i Mewtwonite Y do Mega Evolve Mewtwo, tak jak w grach.

Odkryć: Nowa koszulka LEVEL UP jest już dostępna, zagraj w nią.

W końcu, po wielkim odkryciu, Eileen, Triss i Greene idą z profesorem Oakiem, aby złożyć swoje raporty i pochwalić się ukończonym Pokédexem. Rozdział kończy się tym, że Oak mówi, że na świecie jest więcej rodzajów Pokémonów, które czekają na odkrycie.

Potem zostawiamy Cię z odcinkiem odkrycie Po angielsku. W momencie wysyłania notatki wersja hiszpańsko-łacińska nie została wydana, ale dodamy ją, gdy tylko będzie dostępna.

Nie możesz przegapić zajęć Johto

Jeśli podobał Ci się ten serial lub nie miałeś okazji go sprawdzić, na pewno zechcesz obejrzeć wszystkie odcinki. Przypominamy, że odcinek miał premierę w zeszłym tygodniu Wyświetlacz.

Ten rozdział jest tematem Johto (Pokemon Gold, Silver i Crystal, a także remake) i opowiada fascynującą legendę o Lugii i Ho-Oh oraz spalenie słynnych wież regionu poprzez prezentację Kimono Girls, tradycji tego regionu. Odcinek jest wysoce zalecany, ponieważ po raz pierwszy widać, jak młode kobiety używają Pokémonów w teatrze, aby przedstawić odwiedzającym tę wspaniałą legendę.

Gdybyś przeoczył: Pokemon GO Uczci region Canto oficjalnym wydarzeniem, które po raz pierwszy zawita do Meksyku.

Zgodnie z oficjalną historią, w Ecruteak w Johto wzniesiono dzwonnicę i miedzianą wieżę, które będą domem odpowiednio dla Ho-Oh i Lugii i będą służyć jako symbole reprezentujące przyjaźń między ludźmi a Pokemonami. Niestety pewnego dnia była wielka burza i piorun uderzył w miedzianą wieżę, spalając ją na popiół. Po tym wydarzeniu Lugia przenosi się do głębin Whirl Island, a Ho-Oh wyrusza na poszukiwanie trenera o czystym sercu.

W tych wydarzeniach zginęły 3 Pokemony. Jednak po tym, jak pożary zostały nagle ugaszone dzięki Lugii, Ho-Oh powrócił, aby je ożywić, po czym przekształciły się w 3 mityczne bestie, Raikou, Entei i Suicune, związane z piorunem, ogniem i ulewnym deszczem, które naznaczyły to pamiętne wydarzenie .

Następnie zostawiamy odcinek w języku angielskim i hiszpańskim po łacinie.

Jak już mówiliśmy, krótkie serie Ewolucja Pokemonów Skończyło się po 8 świetnych odcinkach. Co myślisz o animacji? Który rozdział najbardziej Ci się podobał? Powiedz nam w komentarzach.

Możesz znaleźć więcej wiadomości związanych z Pokemony Jeśli odwiedzasz tę stronę.

Powiązane wideo: Pokemony Zwiastun 25-lecia


Bądź z nami na bieżąco, na LEVEL UP.

Źródło 1i 2

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *