Miss Kolumbii jedzie do Polski na rywalizację

„Postanowiłem studiować Komunikacja Bo byłam kobietą, która zawsze chciała rozmawiać z innymi i ich poznawać. W szkole uwielbiałam zajęcia towarzyskie i językowe, więc trafiłam na tę stronę, która też bardzo mi się podobała, zawsze po cichu, zawsze po cichu, zanim powiem: Podczas stażu w telewizji informacyjnej (Telecaribe) „bardzo dorósł jako osoba i jako zawodowiec”, powiedział gazecie Cartagena L Universal.


Przeczytaj także: Miss Cúcuta jest powiązana z programem dla osób starszych


Wierzy, że empatia jest jego największą cnotą. „Nie chcę osądzać ludzi. Czuję, że świat byłby lepszym miejscem bez wielu uprzedzeń, gdybyśmy wszyscy mieli zdolność rozumienia okoliczności i doświadczeń innych. Jeśli nie osądzamy innych… nie wiesz, jakie zmagania będą mieć inni. Nie zawsze możemy wyglądać negatywnie, ponieważ nie wiadomo, jakie zmagania mają inni.

I zjazd Miss Columbia.. „Jestem bardzo idealną osobą.. Zawsze walczyłem, dopóki nie osiągnąłem tego, czego chciałem. To cię nie satysfakcjonuje, nie zawsze jest dobre, bo musisz sobie pogratulować tego, co osiągnąłeś. Ale bycie takim perfekcjonistą czasami nie jest dobre.

Dziękujemy za ocenę La Opinion Digital. Subskrybuj i ciesz się wszystkimi treściami i korzyściami pod adresem: http://bit.ly/Subskrypcje LaOpinion

You May Also Like

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.