Mistrzostwa Czterech Trampoliny: Wydarzenie tak legendarne jak Boże Narodzenie

Mistrzostwa Czterech Trampoliny: Wydarzenie tak legendarne jak Boże Narodzenie

iWiem trochę. Kiedy kończy się jeden rok i zaczyna drugi, pomiędzy drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia i różne zawody sportowe, które chciałyby dołączyć do bożonarodzeniowej mody, Mistrzostwa Czterech Trampoliny jawi się jako element, którego czas się nie zmienił. Cytat, pisany wielkimi literami, dotyczy skoków narciarskich. Zdjęcia kręcili w Oberstdorfie, po czym udali się do Garmisch, Innsbrucku i Bischofshofen ze Złotym Orłem jako ostateczną nagrodą. Nie do poznania, to nagroda za działanie.

Najbardziej udany aktywny link nie będzie miał, Szymon Ammann. Jego cztery złote medale olimpijskie nadal błyszczą, aw wieku 41 lat spala swoje ostatnie aktywne zawody. „Harry Potter” – Znany ze swojego starego „wyglądu” w okrągłych okularach – Zmienił się zeszłego lata, aby skupić się na nauce. Na nartach startował dopiero w Engelbergu i do dziś nie ma wątpliwości co do „Tourne”. Nie być w żaden sposób faworytem i nie marzyć o mistrzostwach, których nie wygrali. I tyle smutków zgłoszonych.

Wielki faworyt do wygrania edycji 2022-23, Dawid Kobacki, ma już go w swojej ofercie. Jego początek sezonu jest fantastyczny, nosi żółtą koszulkę lidera i jest w doskonałej formie po wygraniu dwóch dużych skoków w pięknym szwajcarskim Engelbergu. „To mistrzostwa, w których wszystko sprowadza się do pewności siebie i mentalności” – powiedział MARCA Martin Schmitt, ekspert Eurosportu i legenda pierwszej dekady stulecia.

Marzenie orłów

Kubacki nie będzie jedynym „Orłem Wisły”, który odjedzie z pełnymi gwarancjami. Odwagą byłoby zdyskwalifikować Kamila Stoscha, najaktywniejszego potrójnego mistrza. Jego celem jest dyskontowanie zwycięstw z Kings of Tournee, Jan Ahonen to pięciokrotny mistrz i Weissflug Jeans (trzykrotny). I choć nie jest tak wysportowany jak jego rodak, jest znakomitym specjalistą. Ponadto, ponieważ jest to data, w której umiejętność dodawania i niepoddawania się jest niezbędna, Stoch byłby kandydatem.

Tym samym prym wiedzie Polska, choć inni klasyczni dominatorzy zawsze mają coś do powiedzenia. przez Słowenię, Lanisek mocno wygrywa, by zastąpić Kobackiego po gonieniu go w Pucharze Świata. Nie idąc dalej, wygrał w Kuusamo, Titisee-Neustadt i pierwszy w Engelbergu. Albo Austria, prowadzona przez utalentowanego i nieobliczalnego Stefana Krafta. Niemcy, drugi gospodarz, będą rozmawiać z Geigerem, który w końcu chce wygrać wielką nagrodę białego sportu.

Istnieje jednak wiele różnic między trampoliną sezonową a trampoliną quattro. Bycie najlepszym w roku nie wyklucza jej „uderzenia” w którymkolwiek z ośmiu obowiązkowych skoków w celu „trzymania”. To jest w głowie każdego. „Nie możesz tego przegapić, to idealne osiem skoków” – wyjaśnia konkretnie Schmitt. Dziś z klasyfikacją Oberstdorf, pierwszy papierek lakmusowy na najwyższe wyróżnienie.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *