Mistrzostwa Europy La Linese Yaiza Morente (Don Príncipe) z hiszpańską szkolną drużyną bokserską

Mistrzostwa Europy La Linese Yaiza Morente (Don Príncipe) z hiszpańską szkolną drużyną bokserską

Dyrektor techniczny Hiszpańskiej Federacji Bokserskiej, były olimpijczyk z Kordoby Rafał Łozano wspominany len yasa moreente, przyłączać Klub Dona Principe’a de La Línea, aby być częścią drużyny narodowej, która od wtorku 17. weźmie udział w XX Mistrzostwach Europy Uczennic i Uczennic w Boksie 2023 EUBC (Mistrzostwa Europy w wieku szkolnym)przeznaczony dla bokserów w wieku od 13 do 14 lat, który odbędzie się o godz Mariborze (Słowenia).

Bokserka Yaiza Morente z La Linea, której centrum stanowi drużyna narodowa w Los Alcázares de Murcia w Hiszpanii, będzie reprezentować Hiszpanię na Mistrzostwach Europy w wieku szkolnym, na które przyjeżdża uradowana złotym medalem zdobytym na Mistrzostwach Hiszpanii. Morente startuje w kategorii stażystów do -54 kilogramów.Sukces, oprócz samej bohaterki, jest efektem jej pracy Manolo de la Rosa i Juan Mairena Jest prowadzony na wszystkich poziomach, zwłaszcza z kamieniołomem, w Klub Dona Principe’a I w jego obiektach na oddziale Ojcze Diegow Los Junquillos, w La Linea.

Tydzień nie mógł być lepszy w domu Morentesa, położonym w sympatycznej dzielnicy La Atunara w Linen, ponieważ Jonatan (Jonasz)Brat Yaizy Trening rozpoczął się w czwartek Z pierwszą drużyną Realu Balompédica, mimo że jest jeszcze młody.

Bokserzy w wieku szkolnym w Słowenii będą walczyć o Pierwsze kontynentalne tytuły w jego karierze. Łącznie do Mariboru przyjechało 385 bokserów, 261 chłopców i 124 dziewcząt, by walczyć w 16 kategoriach męskich i 13 kobiecych. Ceremonia otwarcia zaplanowana jest na 17 sierpnia, a finały i ceremonia zamknięcia na 25 sierpnia.

reprezentowanych będzie 30 krajów, Wśród nich oprócz Hiszpanii są Albania, Armenia, Azerbejdżan, Belgia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Anglia, Estonia, Gruzja, Niemcy, Grecja, Węgry, Irlandia, Izrael, Włochy, Łotwa, Litwa , Mołdawia i Czarnogóra Polska, Rumunia, Szkocja, Słowenia, Serbia, Słowacja i Ukraina.

Prezes Słoweńskiej Federacji Bokserskiej, Roberta Richera, Podkreślił, że kraj goszczący jest gotowy zorganizować wspaniałe wydarzenie dla wszystkich i nie może się doczekać powitania delegacji w Mariborze.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *