Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze, najnowsze wiadomości na żywo | Sukces Japonii podnosi ceny firm związanych z piłką nożną | Mundial Katar 2022

Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze, najnowsze wiadomości na żywo |  Sukces Japonii podnosi ceny firm związanych z piłką nożną |  Mundial Katar 2022

Podsumowanie 12. dnia Mistrzostw Świata 2022 w Katarze

Najbardziej odpowiedni jest dwunastego dnia:
​​​​​​
Niemcy odzyskują Hiszpanię. Hiszpania jest winna Niemcom. I każdy. Bez pomocy Niemiec Katar, Tunezja, Kanada, Iran, Arabia Saudyjska… i rozległy zespół Luisa Enrique, który opuścił Niemcy, wróciłby do Hiszpanii zamiatarką. Przy klapie bramki Pucharu Świata.

Niespodzianka Japonii, lidera grupy gigantów. Japoński mecz piłki nożnej został pominięty w parku. Zajęło arystokratyczne Niemcy i miało zadać upadek i historyczny cios Luisowi Enrique z Hiszpanii, który poszedł z dymem. La Roja opuścił mecz po trzech minutach meczu, kiedy Kostaryka objęła prowadzenie nad Niemcami.

Luis Enrique: „Nie jestem szczęśliwy”. „W futbolu nie ma łatwych dróg” — powiedział hiszpański trener o zajęciu drugiego miejsca, które pozwoliło uniknąć wyimaginowanego awansu do ćwierćfinału z Brazylią; „Są kwalifikacje, dzisiaj nie jestem zadowolony. Zakwalifikowaliśmy się, ale chciałem być pierwszy i wygrać ten mecz” – ubolewał Luis Enrique, zirytowany za każdym razem, gdy wspominał bałagan Hiszpanii w drugiej połowie. „Japonia miała pięć minut i oni strzelili nam dwie bramki. , o dziesiątej nas rozbroili. Gdyby potrzebowali jeszcze dwóch bramek, strzelili by dla nas.

Flick: „Nie jestem zły na Hiszpanię”. – Nie mogę uwierzyć, że to już koniec – powiedział Niklas Fulkrug, anonimowa postać w reprezentacji Niemiec, która zdobyła jak dotąd dwie drobne bramki na mundialu przeciwko Hiszpanii i jedną przeciwko Kostaryce. Są bezużyteczni dla jego zespołu, ale ich osiągnięcia stawiają go na rynku. Podróż trwała dwa tygodnie. „Mam gorzkie przeczucie”, powiedział; „Pierwszy raz strzeliłem gola z reprezentacją, zremisowaliśmy z Hiszpanią i pokonaliśmy Kostarykę, ale odpadliśmy”.

Modrić przeszedł na emeryturę z Hazardem. Koniec złotej generacji Belgii, trzeciej drużyny poprzedniego mundialu, nastąpił w symbolicznym momencie. W 87. minucie wreszcie na murawie pojawił się Eden Hazard, i to w miejsce Meuniera, piłkarza, który w listopadzie 2019 roku złamał prawą kostkę. Rozpoczął trudną ścieżkę kontuzji, które okaleczyły jego rzadki i wspaniały talent. W ten czwartek zamknięte na stadionie Ahmed bin Ali ze swoim niezwykłym belgijskim miotem. Wraz z nimi ich ideolog, Hiszpan Roberto Martinez, który nie jest trenerem od 2016 roku, w końcu ogłosił, że nie przedłuży kontraktu: „To mój ostatni mecz jako trenera reprezentacji”.

Zwycięski pęd napędza Maroko. Marokańska drużyna zakwalifikowała się pokonując wyeliminowaną Kanadę po serii zwycięstw nad Belgią (0-2) i remisie z Chorwacją (0-0), zajmując odpowiednio trzecie i drugie miejsce w kwalifikacjach Rosja-2018. Lider grupy 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022 Mistrzostwa Świata 1986 w Meksyku, kiedy weszli do 1/8 finału crossovera i zostali wyeliminowani przez Niemcy, czegoś takiego nie pamiętali w afrykańskim narodzie od 36 lat. Po późnej bramce Mathewsa

About the Author: Eugene Barker

"Przyjaciel zwierząt na całym świecie. Guru sieci. Organizator. Geek kulinarny. Amator telewizyjny. Pionier kawy. Alkoholowy narkoman."