Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Bezkofeinowe – AS Argentina

Mistrzostwa Świata FIFA U-20 Bezkofeinowe – AS Argentina

Licznik jest praktycznie zerowy w odliczaniu do rozpoczęcia Mistrzostw Świata FIFA U-20 Tak bogate w wydarzenia poprzednie miesiące. po zmianie miejsca Kontrowersje z klubami i dość krzywdzący wynik pokazu, cztery stadiony w Argentynie są gotowe Rozpoczyna się impreza przyszłego króla sportowego pucharu świata.

Zaledwie dwa miesiące temu Indonezja jest uznanym miejscem organizacji Mistrzostw Świata FIFA U-20, Ale po raz kolejny polityka i sport splotły się w walce, którą trzeba było rozstrzygnąć z czasem. indonezyjski to Była niechętna uczestnictwu państwa Izrael w turnieju. Puls zaczął się od FIFATo zdecydowało po serii spotkań Tytuł gospodarza został wycofany z kraju Azji Południowej.

Po tym ogłoszeniu i kilku datach od rozpoczęcia turnieju, Argentyński Związek Piłki Nożnej, przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Gospodarki, podjął decyzję o rozpoczęciu oficjalnego starania o organizację Mistrzostw Świata U-20. Musimy o tym pamiętać na początku rokuArgentyńska drużyna do lat 20, prowadzona przez Mascherano, odpadła w pierwszej rundzie Ameryki Południowej, Zdegradował go z kwalifikacji do Mistrzostw Świata za zasługi sportowe, więc był gospodarzem turnieju Będzie mógł rywalizować jako gospodarz.


Juana Ignacio RoncoroneEFE

Po Kilka spotkań z Infantino, prezydentem FIFA Fakt, Argentyna Zaproponował najsilniejszą ofertę organizacji mistrzostw świata, która opierała się na biurze Nagroda, która dotarła kilka dni później: była to Argentyna Nowe miejsce na Mistrzostwa Świata U-20 2023.

Po zapoznaniu się z nowym miejscem rozgrywania zawodów Pucharu Świata, 24 uczestniczące drużyny zabrały się do pracy Rekrutacja w celu utworzenia składu zespołu, gdzie Nowa wpadka uderzyła przede wszystkim w wielkich faworytów pod względem nazw. Uzgodnione terminy turnieju zbiegły się z zakończeniem sezonu klubowego (20 maja – 11 czerwca) i Większość lig nie była zobowiązana do zwalniania swoich graczy.

Gdy tylko pojawią się wieści, że czołowe kluby ligowe nie będą musiały opuszczać swoich zawodników, Kilka nazwisk zaczyna pojawiać się na pierwszych stronach gazet. Gracze tacy jak Garnacho, Nico Paz, lvaro Rodríguez czy sam Endrick Polegali na decyzji swoich zespołów, aby być ze swoimi zespołami.

Nico Paz w meczu z Castillą. Alvaro Riveropamiętniki

Stopniowo zaczęły napływać wieści o nieobecności. Palmeiras potwierdził, że nie wypuści Indrika Chociaż obecnie spędza tylko kilka minut ze swoim zespołem. Mascherano spotkał się z Manchesterem United i Realem Madryt Między innymi poprosić o zwolnienie Garnacho i Nico Paz, bez zgody z klubów. Alvaro Rodrigueza Podobnie jak jego kolega z drużyny, został odrzucony i nie będzie częścią zespołu „Charrúa”.

Liczne odmowy ze strony klubów zawodnikom takim jak John Doran, Kolumbijczyk z Aston Villi czy Ali Chu, francuski napastnik z Realu Sociedad, sprawiły, że Mistrzostwa Świata U-20 były pełne nieobecności. I pozbawiony gwiazd wysokiego poziomu, coś Zmusza to FIFA do ponownego przemyślenia dat ustalonych dla takiego turnieju w przyszłości.

Wielkie postacie Mistrzostw Świata U-20

pomimo Niewielu świetnych piłkarzy będzie mogło być na argentyńskiej ziemi, Inne pasujące nazwiska z dużym potencjałem będą wielką atrakcją turnieju, który w poprzednich edycjach zawsze ujawniał wielkie osobowości. W najnowszej wersji nie idąc dalej, Wielkim odkryciem był Erling Haaland, który w jednym meczu fazy grupowej z Hondurasem strzelił 9 bramek.

W turnieju wystąpią zawodnicy o świetnej projekcji. Stary znajomy hiszpańskiego futbolu, taki jak Luca Romero, byłby jednym z nich Wielki ofensywny sparing z Argentyńczykiem Matiasem Soleilem. Napastnicy Lazio i Juventusu Są już po powołaniach do pierwszego zespołu.

Wśród stałych faworytów jest Brazylia. „Canarinha” zawsze prezentuje wielkie talenty w tym turnieju, a pod nieobecność Vitora Roque, Wielka gwiazda przeszłości Ameryki Południowej, gdzie wyszli na mistrzów, Andrey Santos to główne imię własne od zespołu. Pomocnik Niedawno został przejęty przez Chelsea i natychmiast wypożyczony do swojego lokalnego klubu Vasco da Gama, Gdzie jest stolica w maszynowni.

Hiszpania nie była w stanie zakwalifikować się do turnieju po tym, jak nie osiągnęła wymaganego wyniku w mistrzostwach Europy Będą oni niejako reprezentowani dzięki zaproszeniu Mathieu Josepha. Napastnik Leeds, urodzony w Santander, Wystąpi z reprezentacją Anglii, ponieważ jego ojciec jest tej narodowości.

Zespół amerykański prezentuje cały zespół i wzywa do skoku kwantowego w przyszły absolut. między nimi wszystkimi Rocas Buxtas to wysokiej jakości ofensywny pomocnik kto ostatnio grał Finał Ligi Młodzieżowej UEFA z Chorwacją Hajduk Split. Pomimo litewskich rodziców, Pukštas urodził się w Oklahomie (USA), gdzie celował w Akademii w Barcelonie. Wskoczył do chorwackiej piłki nożnej, gdy miał 16 lat.

Ekwador jest krajem wschodzącym pod względem talentów piłkarskich. Poprzednia generacja pozostawiła imponujące trzecie miejsce na Mistrzostwach Świata FIFA U-20 2019, które odbyły się w Polsce. Teraz Tri oferuje wiele utalentowanych postaci, wśród których jedna wcześnie się wyróżnia. Kendry Páez został powołany w wieku 16 lat do reprezentacji Ekwadoru po imponujących występach w Ameryce Południowej U-17 z tego samego roku.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *