Mistrzostwa Świata w Katarze 2022, najnowsze wiadomości na żywo | Lewandowski aspiruje do tego, by po raz pierwszy od Meksyku umieścić Polskę w 1/8 finału 86 | Mistrzostwa Świata w Katarze 2022

Podsumowanie dziesiątego dnia mistrzostw świata w Katarze

To było najbardziej istotne dla dziesiątego dnia:

Negatywny wynik dla Kataru. Katar przeszedł do historii we wtorek na finałach mistrzostw świata. Po raz pierwszy od stulecia gospodarze żegnają się z turniejem, ponosząc trzy porażki, po tym jak Holandia podtrzymała go 2:0. Wynik całego emiratu, złożonego głównie z zawodników urodzonych w innych krajach, dołącza do wygranej 2:0 z Ekwadorem w meczu otwarcia i porażki 3:1 z Senegalem, w której strzelił jedynego gola na świecie Filiżanka. , z Muntari Recording.

Senegal prowadzi Afrykę do 1/8 finału. Afryka wraca do 1/8 finału po fiasku mundialu w Rosji, kiedy jej pięciu reprezentantów odpadło w fazie grupowej. Przynajmniej w Katarze, obecni mistrzowie kontynentu, Senegal, przeszli do fazy pucharowej, która również nie może liczyć na Sadio Mane i po drodze brakuje Kouyaté, pomocnika z dużym doświadczeniem w Premier League. Udało mu się jednak zostawić za sobą Ekwador, który wart był remisu, by wyeliminować Senegalczyka, ale popełnił grzech pierworodny: wyszedł na boisko spekulować na wynik i stoper. Nie miał dość futbolu, by zmienić swoje przeznaczenie, a kiedy znalazł fortunę, nie wiedział, jak ją uratować.

Anglia zmiażdżyła Walię. Anglia w piłce nożnej zwiększyła dystans, jaki przebyła Walia w rugby. Zwłaszcza ta Anglia ze wspaniałym zespołem, ze światłym pokoleniem, jednym z najlepszych, jakie kiedykolwiek znałem. Należą do niej Rashford i Foden, którym tym razem złożył ofertę Gareth Southgate. Obaj zdołali przeskoczyć walijskie przeszkody i wysłać Anglię do 1/8 finału jako Grupa A. Senegal czeka na Ciebie. Ze swojej strony zespół Bella nie mógł improwizować chwały i został odprawiony bez szacunku, nie pozostawiając żadnego śladu. Jeśli chodzi o piłkę nożną, jego sąsiad ma kilka głów w górę.

Stany Zjednoczone kończą irański sen. To był najbardziej napięty mecz dotychczasowych mistrzostw świata, a Stany Zjednoczone, druga najmłodsza drużyna w turnieju, zostały rozegrane tak, jakby były gotowe na wszystko, a nie zarodek zapowiedziany na następny mundial, który odbędzie się teraz. zostać przetestowany w ostatnich 16 meczach z Holandią. Piłka nożna, którą dał, stłumiła polityczny szum, który zalał pojedynek z ciernistą historią w mistrzostwach.

Walka w belgijskiej szatni. Dzień był cichy. Po niedzielnej porażce trener Roberto Martinez urządził przyjęcie dla swoich zawodników, którzy byli z rodzinami do 21:30. Potem iskra, która rozpaliła płomień. L’Equipe poinformowało, że pod koniec meczu z Marokiem w szatni wybuchł gorący spór między Hazardem a De Bruyne, w którym pośredniczył Lukaku.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.