MIUI 13 nieoficjalnie dotrze do większej liczby smartfonów

Xiaomi rozpoczęło już wdrażanie MIUI 13 w Chinach Do najnowszych modeli z najwyższej półki. Jednak niektórzy z nich ze stażem pracy wkrótce go dostaną.

ten Polityka aktualizacji Xiaomi jest ograniczona do maksymalnie 2 lat Okres, w którym firma jest zaangażowana w dostarczanie najnowszych wiadomości dotyczących oprogramowania do swoich modeli. Począwszy od tego dnia, będzie według własnego uznania, jeśli firma będzie nadal dostarczać ulepszenia oprogramowania do tych modeli, inne niż poprawki błędów i łatki bezpieczeństwa.

Dzięki ogromnej społeczności twórców MIUI, najnowsze wiadomości w jego oprogramowaniu dotrą do modeli starszych niż cztery lata. Wśród tych modeli mamy Xiaomi Mix 2, Mix 2s, Mi 8, Mi 6, a nawet włączone Xiaomi 4. panel.

Gama procesorów Qualcomm, w tym ich poprzednicy, zapewnia niezbędną moc, aby MIUI 13 mógł działać bez problemów. Jednak ta aktualizacja Będzie oparty na systemie Android 11.

W tej chwili ta nieoficjalna wersja niestandardowa jest już dostępna dla Xiaomi Mi 6 i Mi Pad 4, a wkrótce będzie dostępna dla pozostałych terminali z listy. Jednak globalni użytkownicy z wycofanymi modelami powinni używać pamięci ROM innych firm, takich jak Xiaomi eu.

>> Bądź na bieżąco z ofertami i nowościami na naszym kanale Telegram <


Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami i ofertami Twojej ulubionej marki na Nasz kanał telegramu. Jeśli myślisz o nabyciu nowego markowego produktu i masz wątpliwości, możesz zajrzeć na naszą stronę Grupa na Telegramie ten Portal społecznościowy Facebook Ze społecznością w ciągłym rozwoju.

I oczywiście możesz nas znaleźć w pozostałej części RRSS: Portal społecznościowy Facebooki Instagram ten Świergot.
Czy jesteś fanem fotografii? Podziel się z nami swoimi najlepszymi ujęciami! grupa fotograficzna.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.