Młot Wojenny 40,000 Ogłoszenie Brama Chaosu

Fani XCOM mają szczęście. Zapowiedź Warhammer 40,000 Chaos Gate – Daemonhunters dodaje nam energii.

Właśnie odbył się pokaz Warhammer Skulls Showcase, podczas którego poznaliśmy kilka nowych planów dla znanej marki w świecie interaktywnej rozrywki. Więc byliśmy zaskoczeni anuncio de Warhammer 40,000: Brama Chaosu – Łowcy Demonów.

Jest to nowa taktyczna gra RPG, w której Szarzy Rycerze zmierzą się z siłami Chaosu. Możesz obejrzeć jego prezentację pod tymi wierszami.

Pojawi się w 2022 roku w Epic Games Store i Steam. Gra została stworzona przez Complex Games we współpracy z Frontier Foundry. Jak zapowiadają twórcy, wątek tych elitarnych wojowników przetestujemy w opowieści napisanej przez Aarona Dembskiego-Bowdena, autora Czarnej Biblioteki.

«Chronieni przez wiarę i chronieni przez oddanie, istnienie Szarych Rycerzy jest zakorzenione w tajemnicy: posiadanie jakiejkolwiek nieautoryzowanej wiedzy o ich tajemnym bractwie jest karane śmiercią.«. Wstaw oficjalny opis.

W filmie demonstracyjnym możemy uzyskać lepsze wyobrażenie o systemie walki. Będzie podążać ścieżką taktycznej akcji turowej, osadzonej w powracającym i odnoszącym sukcesy świecie Warhammera.

«Opanuj taktyczną grę turową pełną akcji i satysfakcjonujących strategii Wybieraj potężne klasy, dzierż niesamowitą broń, wykorzystaj scenę na swoją korzyść i znajdź słabości wrogów, aby utrudnić rozwój stale ewoluującego i mutującego zagrożenia‘ Wyjaśnij urzędnikom.

Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters zostanie wydany na PC w 2022 roku przez parowy s Sklep z grami epickimi.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *