Mod FSR 2.0 działa teraz z reaktywowanym Diablo 2Fakt, że AMD opublikowało kod źródłowy dla FSR 2.0 Oznacza to, że wiele modów było w stanie dostosować technologię, aby działała nieformalnie w różnych grach. Jednym ze sposobów, aby to działało, jest modyfikowanie gier za pomocą alternatywnej obsługi DLSS firmy NVIDIA. W ten sposób może działać między innymi w grach takich jak Metro Exodus, Cyberpunk 2077 czy Red Dead Redemption 2.

Teraz, po nowych modach na te same „mody”, wybaczcie powtórzenia, to sprawiło, że nowe gry dołączają do nieoficjalnego wsparcia drugiej generacji Super rozdzielczość AMD Radeon, na przykład, Diablo 2: Wskrzeszenie. Po zainstalowaniu MODa musimy sprawić, by gra pomyślała, że ​​mamy kartę graficzną NVIDIA RTX, aby opcja DLSS była aktywna w grze, ale gdy jest zaznaczona, działa AMD FSR 2.0.

Geeknetic FSR 2.0 Mod działa teraz z Diablo 2 Resurrected 1

W tym Połączyć Widzimy różnice w jakości między różnymi trybami FSR w tej grze. Pamiętaj, że nie jest to oficjalna aplikacja, więc mogą występować błędy lub awarie, ponieważ nie jest gotowa do pracy w tej konkretnej grze, ale nadal jest to szybki i łatwy sposób na cieszenie się częścią gry. Zalety FSR 2.0 W większej liczbie gier niż oficjalnie obsługiwanych.

koniec artykułu. Powiedz nam coś w komentarzach!

Autor artykułu: Antonio Delgado

Antonio Delgado

Inżynier komputerowy z wykształcenia, pisarz i analityk sprzętu w Geeknetic od 2011 roku. Lubię dostawać wszystko, co przechodzi przez moje ręce, zwłaszcza najnowszy sprzęt, który otrzymujemy tutaj do recenzji. W wolnym czasie włóczę się po drukarkach 3D, dronach i innych śmieciach. Za cokolwiek tu jestem.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.