Mod Red Dead Redemption 2 pozwala na edycję kamery w kinie, a efekt jest niesamowity

Od premiery minęły ponad trzy lata Red Dead Redemption 2 A arcydzieło Rockstar Games nadal zachwyca setki tysięcy fanów, tym razem modami. To jest teraz Mod Red Dead Redemption 2 pozwalający na edycję kamery w kinie Zbadaj go dogłębnie w pierwszej lub trzeciej osobie lub z punktu widzenia zupełnie innego niż pierwotnie myślana przez North American Company. Poniżej możecie obejrzeć demo samego twórcy modelu, Seana Ackermana, menedżera społeczności Call of Duty, a także fana tytułu z Arthurem Morganem w roli głównej.

„Udało ci się stworzyć mod, który pozwala ci Kinowe doświadczenie z perspektywy trzeciej/pierwszej osoby Za odpusty i oferty a darmowa kamera do zbadania „, wyjaśnił Ackermann na swoim koncie na Twitterze, gdzie pokazał również cztery zrzuty ekranu z Red Dead Redemption 2, które ilustrują działanie jego modów. W obecnej formie ten nowy tryb pozwoli nam Dostęp do stron internetowych Nigdy wcześniej tego nie widziałem i ciesz się reakcjami postaci, które były poza kadrem podczas scen filmowych, wnosząc nowe życie do już zapadającego w pamięć tytułu.

Gracze wciąż odkrywają niesamowite szczegóły dotyczące Red Dead Redemption 2

Pamiętaj, że Red Dead Redemption 2 jest już dostępne w X-Box i inne platformy, a także tryb multiplayer Red Dead Online, pozwalając nam cieszyć się możliwością swobodnego poruszania się po otwartym świecie osadzonym na amerykańskim Zachodzie z naszymi przyjaciółmi.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *