Modern Warfare 2 zawiera nowy zwiastun, a Activision potwierdza datę, w której zobaczymy kampanię, podczas gdy Steam skupia się na niej

współczesna wojna 2 on jest Zakład ubezpieczeniowy i przyszłość zarówno Activision, jak i Microsoft, Kto niedawno nabył firmę? —Chociaż ten zakup nie zostanie zakończony Do 2023-. W zeszłym roku amerykański zakład na wojnę wykazywał objawy bardzo zauważalnego zmęczenia czołoadres, który nie przyciągał ani miejscowych, ani obcych.

Chociaż ten nowy postęp idzie w ślady pierwszego Wydany w zeszłym tygodniu odmówił z Kino w grzeWreszcie mamy potwierdzenie kiedy zobaczymy? Twoja kampania. Wreszcie po wielu plotkach i półprawdach o tym, czy zobaczymy go w czerwcu Podczas imprezy Geoffa KeighleyaActivision potwierdziło, że nie – przynajmniej nie za pierwszym razem, gdy widzieliśmy go w ruchu – i to będzie ten dzień 8 czerwca w 19:00. (czas półwyspu hiszpańskiego) podczas udostępniania tego podglądu.

Teraz mamy do czynienia z 2022 rokiem, w którym EA nie będzie konkurować z nowymi pole bitwypodczas gdy ostatnia rata ma Czekam na premierę pierwszego sezonuActivision toruje drogę i daje nam długie zęby dzięki temu postępowi. Znaczenie współczesna wojna 2 Również we franczyzie Call of Duty 4on jest Ma złą reputację Dlatego zespół programistów Infinity Ward nie podda się, jeśli chodzi o zapewnienie tej nowej wersji pozycji i oczekiwań, na które zasługuje.

Poza tym ma Podobno Modern Warfare 2 znajdzie się w ogromnym katalogu Valve dla parowy. Plotka odżyła oficjalny licznik Z wyrzutnia komputer robienie oczuDosłownie do nowego zwiastuna gry. Jeśli tak się stanie, ta nowa wersja jako pierwsza od 5 lat opuści Battle.net na PC.

Należy pamiętać, że Modern Warfare 2 nie będzie ściśle śledzić wydarzeń z tytułu opracowanego przez Infinity Ward w 2009 roku, który Udostępnij nazwę. To jest kontynuacja Restart na rok 2019 Który z kolei okazał się plikiem prefiks Jednak od pierwszej nowoczesnej wojny jej epizodyczna narracja różni się od tej z pierwszej trylogii.

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.