Módlcie się za bogów: Kolosy Przyjdź z niespodzianką z żywym programem startowym

Módlcie się do bogów, Nowa spisek Z studia to nie ma znaczenia Zainspirowany klasycznym Shadow of the Colossus, jest niespodzianką na PC, PS4, Xbox One, PS5 i Xbox Series, a wszystko to po wieloetapowej ewolucji, zaczynając od udany Kickstarter W 2015 do uruchomienia po tym w jaki sposób wczesny dostęp na komputerze. Teraz, bez wcześniejszego powiadomienia, ostateczna wersja jest dostępna w formacie wieloplatformowym, zarówno dla systemów obecnej, jak i poprzedniej generacji, a także zapewnia zgodność.

Wspinaj się i pokonuj ogromne potwory

Praey for the Gods to otwarta gra przygodowa, w której wcielasz się w samotną bohaterkę, która została wysłana na skraj świata na skraju śmierci, aby odkryć tajemnicę niekończącej się zimy. Przybywając do celu, mając niewiele więcej niż tylko ubrania, musisz przetrwać ogromne niebezpieczeństwa, które nad tobą czają. Aby przywrócić równowagę i przywrócić świat z progu śmierci, staniecie przed pytaniami, na które Bóg nie odpowiada” – czytamy w ramach jego książki Oficjalny opis.


Czyli tytuł zachęca nas do zetknięcia się z różnymi rodzajami kolosalne stworzenia, na który będziemy musieli się wspiąć, aby znaleźć jego słabości i tym samym wprowadzić inwersję. Poza niektórymi mechanikami już widzianymi w innych podobnych propozycjach, gra doczekała się: Zauważalna zmiana Na wszystkich poziomach od czasu jego początkowego wprowadzenia kilka lat temu, zarówno w części wizualnej, jak i w niektórych jej mechanice.

Do tego stopnia, że ​​możemy wspiąć się na niemal każdą powierzchnię, a także zanurkować w lodowate wody w poszukiwaniu skarbów; Chociaż musimy wziąć pod uwagę kilka Mechanika przetrwania Więc nie zgiń próbując. Módlcie się do bogów Teraz dostępne na PC, PS4, Xbox One, PS5 i Xbox Series X | S cena 29,99 €.

źródło | Play Station

You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

„Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *