Moisés Gómez został ogłoszony mistrzem Europy w Combat Jiu Jitsu

Narzucony w finale stylu walki wręcz na reprezentanta Polski

LanzaroteDeportiva.pl

Katalońskie miasto Malgart del Mar gościło w dniach 13-15 maja Mistrzostwa Europy w walkach Jiu-Jitsu, w których brał udział Moises Gomez z Lanzarote. Element Taz Lanzarote po raz kolejny zabłysnął na wysokim poziomie w międzynarodowym konkursie, zdobywając Złoty Medal w kategorii Close Combat.

Moisés Gómez startował w klasie -92-kilogramowej weteranów i zmierzył się z reprezentantem Polski w wielkim finale stylu walki wręcz. Mecz finałowy obu zawodników był całkowicie wyrównany i musiał zostać rozstrzygnięty na podstawie „złotego wyniku” (tzw. tiebreak). Facet z Lanzarote był w stanie zdjąć przeciwnika z tatami, co pozwoliło mu wygrać walkę i zdobyć złoty medal na Mistrzostwach Europy Combat Jiu Jitsu.

Styl walki wręcz to walka wręcz, w której obowiązują wszystkie niskie kopnięcia, a także kopnięcia kolanami, upadki i akcja na ziemi. Moisés Gómez przygotowywał się w ostatnich tygodniach do pokazania swojej najlepszej formy w międzynarodowych zawodach w Katalonii w miniony weekend.

Moisés Gómez kontynuuje wspaniały sezon w różnych formach sztuk walki, zawsze zajmując pierwsze miejsce w regionalnych, krajowych i międzynarodowych zawodach, w których bierze udział.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.