„Molera” bezowocne tournee po Meksyku zmierzające do Kataru 2022

Yon de Luisa, prezes Meksykańskiego Związku Piłki Nożnej, przedstawił harmonogram meczów towarzyskich, z którymi zmierzy się Meksyk przed Mistrzostwami Świata w Katarze w 2022 r. (Zdjęcie: Omar Vega/Getty Images)

ten Reprezentacja Meksyku Kontynuuj nieprzerwane marzenie o rozegraniu piątego meczu w Pucharze Świata za granicą i do Katar 2022I Gerardo Mój ojciec Martino A ci, którzy zostaną zidentyfikowani, spróbują osiągnąć ten stan. Jednak najpierw będą musieli zmierzyć się z rywalami w ciągu Grupa C: Argentyna, Polska i Arabia Saudyjska.

W tej sytuacji reprezentacja Meksyku ogłosiła serię meczów towarzyskich Będą kłócić się o amerykańską ziemię, ku zaskoczeniu nikogo. Całe lato. Na tych spotkaniach będzie ona mierzona w porównaniu z narodowymi zgromadzeniami Gwatemala (27 kwietnia), Nigeria (28 maja), Urugwaj (2 czerwca), Ekwador (5 czerwca) i Paragwaj (31 sierpnia).). Jednak powód planowania tych meczów nie ma nic wspólnego z bezpośrednimi przygotowaniami do mistrzostw świata.

Gerardo Martino będzie miał & # xe1;  Poprowadzić serię spotkań, które mogłyby mu pomóc w ustaleniu ostatecznej listy (fot. Hector Vivas/Getty Images)

Gerardo Martino będzie musiał poprowadzić serię spotkań, które mogą mu pomóc w ustaleniu ostatecznej listy (fot. Hector Vivas/Getty Images)

Głównym powodem jest generowanie dochodów i Ostatecznym dowodem jest fakt, że do spotkań dochodzi na amerykańskiej ziemi. Miasta gospodarzy spotkań reprezentacji Meksyku w Stanach Zjednoczonych należą do miast o największej koncentracji Latynosów. W niektórych z nich najliczniejsza jest narodowość meksykańska. Dlatego jak zwykle nie będą mieli nawet „pożegnalnego” meczu w Azteca przed mundialem, Chociaż sam Martino oświadczył, że było to spowodowane „kwestiami porządku obrad”. Łatwiej jest zarabiać w dolarach przy frekwencji powyżej 50 tysięcy widzów, niż skorzystać z mniej niż 40 tysięcy widzów, jak to miało miejsce w ostatnim meczu, który rozegrał na boisku Meksyk. Olbrzymia Santa Ursula.

Pochodzący z USA fan meksykański jest odpowiedzialny za wypełnienie scen jedynie poczuciem nostalgii i tożsamości (zdjęcie: Eric Schlegel-USA Today Sports)

Pochodzący z USA fan meksykański jest odpowiedzialny za wypełnienie scen jedynie poczuciem nostalgii i tożsamości (zdjęcie: Eric Schlegel-USA Today Sports)

Kolejną wskazówką jest to, że stoiska w Stanach Zjednoczonych podczas spotkań meksykańskich drużyn są zawsze pełne, bo nostalgia i tożsamość narodowa to czynniki, które sprzyjają tego typu biznesowi. W 2019 roku populacja tego narodu wynosiła 57 milionów Latynosów, z czego ponad 63% jest pochodzenia meksykańskiego, Według danych BBC News.

Pierwsze spotkanie reprezentacji Meksyku przeciwko Gwatemali odbędzie się w dniu, w którym Nie będziesz mógł polegać na graczach grających za granicą, ale to nie ma znaczenia, ponieważWyniki reprezentacji narodowej schodzą na dalszy plan, gdy to, na czym ci zależy, to sprzedawanie i sprzedawanie.

Mierzenie się z innymi drużynami pozwala mu uzbroić Meksyk jako wymówkę Wypełnianie kontraktów ze sponsorami w rundach, które kończą się grą z piłkarzami powołanymi z powodu fizycznego zużycia Że ciężar meczów zagraża ich integralności i prowadzi ich do opuszczenia Pucharu Świata z powodu kontuzji, problem, który pojawia się u wielu graczy na całym świecie i często występuje w Meksyku.

    Spotkania reprezentacji Meksyku odbędą się w miastach o większej koncentracji mieszkańców Meksyku (fot. Eric Schlegel - USA Today Sports)

Spotkania reprezentacji Meksyku odbędą się w miastach o większej koncentracji mieszkańców Meksyku (fot. Eric Schlegel – USA Today Sports)

Na przykład Diego Reyes i Nestor Araujo nie mogli zagrać w Rosji 2018 Za nieregenerowanie się po kontuzjach mięśni doznali w towarzyskich meczach „przygotowawczych”. W Brazylii 2014, Luis Montes doznał najbardziej mrożącej krew w żyłach kontuzji w reprezentacji Meksyku, kiedy złamał kości piszczelową i strzałkową. Podczas towarzyskiego meczu z Ekwadorem na niespełna miesiąc przed pierwszym występem na mundialu. s Juan Carlos Medina również został wykluczony z letnich finałów 2014 z powodu kontuzji kostki Konieczna jest interwencja chirurgiczna.

Luis Montes musiał przegapić Mistrzostwa Świata 2014 w Brazylii z powodu złamania kości piszczelowej i strzałkowej é  (Zdjęcie: Reuters/Alejandro Acosta)

Luis Montes został zmuszony do opuszczenia Mistrzostw Świata 2014 w Brazylii ze złamaną kością piszczelową i strzałkową (Zdjęcie: Reuters/Alejandro Acosta)

Fakt, że menedżerowie i sztab szkoleniowy wybierają przeciwników o „podobnych cechach” do zawodników mistrzostw świata, w rzeczywistości nie jest większym wsparciem. Chociaż konfederacje są podzielone, styl gry w każdej selekcji jest bardzo różny, zaczynając od nazw tworzących poszczególne drużyny narodowe. Nie ma innego Messiego w Ekwadorze ani w Paragwaju. na przykład. Co za dużo pieniędzy.

Możesz być także zainteresowany | na wideo

Złodzieje próbują ukraść kobietę i nie wiedzą z kim zadzierają

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.