Monterrey FIC w formacie hybrydowym osiąga 18. edycję – El Sol de Durango

Karina Gedi, Julieta Igorola i Patricia Reyes Spindola będą Uhonorowane aktorki na osiemnastą edycję Międzynarodowy Festiwal FilmowyFIC de Monterrey, która odbędzie się w dniach 17-28 sierpnia.

Według organizatorów Karina Gedi otrzymacie Meksykański hołd dla kobiet kinaOdbywa się po raz drugi od blisko 20 lat festiwal.

Możesz być zainteresowany: FilminLatino świętuje swoje urodziny bezpłatnym kinem, zdradzimy Ci szczegóły

„Ważne jest, aby otworzyć przestrzeń do poznania” Kobiety dla kogo pracował kultura filmowa modelacja twórcy filmów.

„W razie Aktorka Jego praca była bardzo ważna, ponieważ grał wybitne postacie w Kino meksykańskieJaneth Aguirre Elizondo, dyrektor generalny festiwal.

The Powitanie Odbędzie się 20 sierpnia br Autonomiczny Uniwersytet Nuevo Leongdzie jest Opaska Los Adioses (2017), z udziałem Jedi, w reżyserii Natalii Berstin.

Jeśli chodzi o Egurrolę i Spíndolę, obie otrzymają ikonę Kino meksykańskie.


„myślimy że festiwal Jego obowiązkiem jest poznanie wzorcowych ścieżek w branży filmowej.

Juan Manuel Gonzalez, reżyser skomentował: „Wytrwałość, jakość ich pracy i talent, który pokazują, stają się widoczne i wyróżniają się w społeczności filmowej, dlatego tak ważne jest ich poznanie i pokazanie im oraz by widzowie zna te postacie”. i założyciel FIC.

W tej edycji motto brzmi „The Kino To twój głos”, według założyciela, którego celem jest reprezentowanie powiązania między komunikatem na ekranie a dyskusją, którą generuje.

„Możemy mówić z tego, co widzimy i możemy mówić z filmów, które wybieramy, filmy, które oglądamy, wywołują dyskurs, a kiedy dzielimy się nimi z innymi, generują inny” – powiedział.

Janeth Aguirre Elizondo podkreśliła, że ​​w tym roku organizatorzy kładą nacisk na równość i uczciwość w wydarzeniu, dlatego też zostaną zwołane różne komisje zajmujące się tymi kwestiami głosami ekspertów; Wybrane fragmenty panelu dyskusyjnego na temat roli instytucji wobec sprawiedliwości, w którym zyskasz wsparcie Marii Novaro, Dyrektora IMCINE Letizia Huijara, Prezydent Twoja matka.

Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj najtrafniejsze informacje zwrotne na swój e-mail

Będzie kolejny talerz Międzynarodowe Spotkania Kobiet w KinieDoświadczenia w poszukiwaniu równości, równości i równości w animacji w Meksyku

Zostały przyjęte 1776 filmów Spośród 88 krajów takich jak Ekwador, Peru, Urugwaj, Niemcy, Dania, Hiszpania, Brazylia, Kanada, Chile, Francja, Grecja, Wielka Brytania, Japonia, Egipt, Kolumbia i Polska wybrano m.in. 90 projektów z Film krótkometrażowy i pełnometrażowy. Format będzie mieszany, tj. twarzą w twarz i domyślny.

You May Also Like

About the Author: Vania Walton

"Niezależny przedsiębiorca. Komunikator. Gracz. Odkrywca. Praktyk popkultury."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.