Moreno mówi, że Meksyk potrzebuje zamachu stanu przeciwko Polsce

(.)

MEXICO CITY (Reuters) – środkowy obrońca Meksyku, Hector Moreno, mówi, że debiut w Pucharze Świata przeciwko Polsce jest kluczem do zdobycia co najmniej czterech punktów i przetrwania fazy grupowej.

Meksyk, który również zmierzy się z Argentyną i Arabią Saudyjską w grupie C, nadal budzi wątpliwości wśród swoich fanów po przegranej w środę ostatniej rozgrzewce ze Szwecją, ale 34-letni środkowy obrońca jest zdeterminowany, aby odwrócić sytuację. O Katarze.

„Uważam to za istotne (mecz z Polską), nie dlatego, że Argentyna jest najlepszą drużyną (w grupie C) czy Arabia Saudyjska jest najgorsza, jak już powiedziano, ale po prostu dlatego, że jest to pierwszy mecz i wygrali pierwsze trzy mecze. Punkty z fazy grupowej dają pewien margines do kwalifikacji” – powiedział Moreno dla meksykańskiej stacji TUDN przed premierą mundialu we wtorek.

„Były sytuacje, w których kwalifikujesz się z czterema punktami. Zakwalifikowanie się do następnego etapu byłoby świetnym krokiem, to ważny mecz, miejmy nadzieję, że uda nam się to osiągnąć”.

Moreno dodał, że Polska byłaby niebezpieczna, ponieważ ma wielu utalentowanych graczy oprócz napastnika Roberta Lewandowskiego, który jest w dobrym zdrowiu przed finałowymi mistrzostwami świata.

„To bardzo utalentowany zawodnik i bardzo skupiają się na rozmowie tylko o Lewandowskim, ponieważ jest postacią, ale to bardzo kompletny zespół ze znakomitymi graczami w wielkich ligach i dobrymi zespołami” – dodał obrońca.

(Reportaż Janiny Nuno Rios w Mexico City. Montaż przez Javiera Lirę)

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.