Mortal Kombat 1, Forza Motorsport i Brok The Investigator zdobywają nagrody ogólne za rok 2023

Mortal Kombat 1, Forza Motorsport i Brok The Investigator zdobywają nagrody ogólne za rok 2023

On Międzynarodowy Festiwal Włączających Gier Wideo (FIVI) Odbyła się w Cuenca pod koniec stycznia nagrodzona Forza Motorsport Z nagrodą „Here We All Play” jako Nagroda za najbardziej włączającą grę wideo, Do Mortal Kombat 1 Z nagrodą „VideocieGOTY” dla Bardziej przystępna gra dla osób niewidomych Właściwie Detektyw Brocka Z nagrodą „Wybierz własną ogólną przygodę wideo” dla Najlepsza narracyjna gra wideo na początek w rozrywce elektronicznej.

Pierwsze dwie gry ukazały się w 2023 roku, natomiast wersja na komputery PC Detektyw Brocka Jest dostępny na Steamie od sierpnia 2022 roku, ale w W marcu 2023 r. zostaną zintegrowane opcje dostępności.

Podnoszenie świadomości poprzez gry włączające

Festiwal został stworzony przez Sergio Veraodpowiedzialna za projekt Videociegos, została zorganizowana w Cuenca z Delia Milan, dyrektor Fablab Cuenca i American Space Quixote. Miał ich wieleDziałania mające na celu podnoszenie świadomości na temat niepełnosprawności poprzez włączające gry wideo W niektórych warsztatach zaprezentowanych przez Verę, w których brali udział Około 600 uczniów z Cuenca. Uczestnicy mogli także przekonać się, jak to wygląda Walka na ślepo Mortal Kombat 1 Albo jazda bez broni Forza Motorsport.

Postęp w dostępności w grach wideo

Były też rozmowy O postępie w dostępności w grach wideo odpowiedzialny za Naukowcy uniwersyteccy Carme Mangeron i Maria Eugenia Larena.

Prezentacja meczu Hiszpanii Mroczny Atlas: Piekło pokazał, że Małe gry niezależne mogą mieć opcje ułatwień dostępu I aktor Lorenzo Betita, Kto gra Joela w The Last of Us i Ludwik 4k, Twórca serialu w społeczności hiszpańskiej niegrzeczny pies, Rozmawiali o Rewolucja, która obejmowała The Last of Us: Część 2 zremasterowana trudny do osiągnięcia.


You May Also Like

About the Author: Randolph Feron

"Amatorski praktykujący muzykę. Wieloletni przedsiębiorca. Odkrywca. Miłośnik podróży. Nieskrępowany badacz telewizji."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *