MÓSTOLES / Kobieca drużyna futsalu URJC jedzie do Chorwacji na Mistrzostwa Europy

MÓSTOLES / Kobieca drużyna futsalu URJC jedzie do Chorwacji na Mistrzostwa Europy

On Rey Juan Carlos University (URJC) kobieca drużyna futsalu Wyjazd w ten wtorek do Chorwacja Rozegranie nowej wersji Mistrzostw Europy Uczelni Sportowych w celu odnowienia tytułu mistrzowskiego.

Tym samym zawodnicy uczelni pojadą do chorwackiego Splitu, by wziąć udział w rozgrywkach, po tym jak zostali ogłoszeni mistrzami w poprzednim turnieju, który odbył się w lipcu 2022 roku w Polsce.

Więc chłopaki z URJC Zostali pierwszą drużyną z Uniwersytetu w Madrycie, która wygrała turniejPo pokonaniu ukraińskiego Uniwersytetu w Charkowie 5:3, URJC poinformowało w oświadczeniu.

Dziekan URJC, Ksawery Ramos, Powitaj graczy w kampusie Móstoles przed wyruszeniem na wyprawę, aby życzyć im powodzenia i podarować im nowy plecak w tej nowej podróży.

trener , Alfonso Catalinapodkreślił chęć „odnowienia tytułu” i podziękował za wsparcie, jakiego URJC udziela swoim graczom, aby gloryfikować sport uniwersytecki.

„ważna rola

Ze swojej strony Prorektor ds. Sportu Alexander Gill podkreślił ważną rolę, jaką w tym turnieju odegrali zawodnicy, będąc aktualnym mistrzem Europy. Reszta uczestniczących drużyn.

Po przekazaniu zawodnikom nowego sprzętu trener przekazał A Koszulka dla rektora uczelni jest wyrazem uznania Kontynuować obstawianie sportów uniwersyteckich.

W podróży piłkarzom towarzyszyć będą ich trenerzy Alfonso Catalina i Malika Lozano. Eva Rodriguez, fizjoterapeutka, i Alexander Gil, zastępca wiceprezesa ds. lekkoatletyki. Judoka Aharon Santamaria również po swojemu powalczy w mistrzostwach Europy.

You May Also Like

About the Author: June Wilkinson

"Pionier w mediach społecznościowych. Miłośnik muzyki. Zły student. Introwertyk. Typowy fan piwa. Ekstremalny webinnik. Fanatyk telewizji. Totalny ewangelista podróży. Guru zombie."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *